کد خبر: 667870 A

خانه سینما و سازمان سینمایی حوزه هنری همزمان با روز ملی سینما از جامعه سینمایی و هنری کشور دعوت کرد در مراسم وداع و تشییع پیکرهای ۱۳۵ شهید گمنام حضور یابند.

به گزارش ایلنا، سازمان سینمایی حوزه هنری همزمان با روز ملی سینما با صدور اطلاعیه‌ای، ضمن قدردانی از همدلی و همراهی همیشگی سینماگران و هنرمندان کشور در پاسداشت مجاهدت‌ها، ایثارها و فداکاری‌های فرزندان مخلص و پاک این سرزمین عنوان کرد: شرکت در مراسم وداع باشکوه با مظاهر شرف، غیرت و جلوه‌های ایمان، تعهد، ولایتمداری  و وطن دوستی؛ و تجدید میثاق با آرمان‌های متعالی شهیدان این مرز و بوم بیش از هر چیزی ساحت روز ملی سینما را غنی و معطر می‌سازد.  

مراسم وداع با پیکرهای مطهر ۱۳۵ شهید گمنام، امشب در مسجد جامع باغ موزه دفاع مقدس  برگزار می‌شود و پیکر مطهر این شهدای تازه تفحص شده، فردا ۹ صبح از مقابل دانشگاه تهران تشییع می‌شود.

همچنین خانه سینما طی اطلاعیه‌ای از اعضای جامعه اصناف سینمای ایران دعوت کرد در مراسم باشکوه وداع با پیکر مطهر 130 شهید والا مقام دوران دفاع مقدس که ساعت 19.30 چهارشنبه 21 شهریور در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس (بزرگراه حقانی خیابان سرو) برگزار می‌شود شرکت کنند.

دعوت خانه سینما وسازمان سینمایی حوزه هنری از سینماگران برای در م
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر