کد خبر: 666188 A

سرپرست گروه موسیقی شیلر با حضور در مجموعه شهر صدای پارسیان پس از ضبط آلبوم جدید این گروه طی یک نشست پرسش و پاسخ از بایدها و نبایدهای موسیقی الکترونیک گفت.

به گزارش ایلنا، کریستوفر فون دیلن (سرپرست گروه موسیقی شیلر) با حضور در مجموعه شهر صدای پارسیان به مدیریت آیدین الفت پس از ضبط اثر جدید این گروه به خوانندگی حجت اشرف‌زاده طی یک نشست پرسش و پاسخ از بایدها و نبایدهای موسیقی الکترونیک گفت.

53

فون دیلن در این نشست به پرسش‌های تخصصی مطرح شده توسط شرکت‌کنندگان پاسخ داد و تجربیات و نوع نگرش خود را به موسیقی و به خصوص موسیقی الکترونیک با آن‌ها به اشتراک گذاشت. در پایان این جلسه پرسش و پاسخ یک جلد نفیس شاهنامه فردوسی، به عنوان  نشان ادبیات کلامی موسیقی ایرانی، از طرف مجموعه شهر صدای پارسیان به فون دیلن اهدا شد.

54

سرپرست گروه آلمانی شیلر که آذر سال گذشته برای نخستین بار در تهران روی صحنه رفت چندی قبل با شنیدن صدای حجت اشرف‌زاده در زمان حضور در ایران، تصمیم به همکاری با این خواننده گرفت. به همین دلیل پس از اتمام تور کنسرت‌هایش در اروپا، مجددا به ایران سفر کرد تا همکاری‌اش با این آوازخوان ایرانی را در یکی از قطعات جدیدترین آلبوم گروهش در استودیوی شهر صدای پارسیان با  صدابرداری امید نیک‌بین (مدرس و صدابردار) و دستیاری امیر والی رقم بزند. در این آلبوم  علاوه بر حجت اشرف‌زاده به عنوان خواننده، بسیاری از هنرمندان شاخص ایرانی در زمینه نوازندگی سازهای نی، دف، دایره، دوتار و تنبور حضور دارند. 

حجت اشرف زاده کریستوفر فون دیلن سرپرست گروه موسیقی آلمانی شیلر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر