کد خبر: 666141 A

اجرای سه نمایش تازه در پردیس تئاتر شهرزاد و اشکان خطیبی به نمایش «بینوایان» تازه‌ترین خبرهای تئاتر است.

به گزارش ایلنا، به دلیل فرارسیدن دهه اول ماه مُحرم و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان برنامه‌های این مجموعه، از تاریخ ۱۹ شهریور با اجرای دو نمایش «صد درصد» به کارگردانی مرتضی اسماعیل‌کاشی و «روزهای بی باران» به کارگردانی امین بهروزی، تا ۲۶ شهریور ادامه پیدا خواهد کرد و بعد از آن از اول مهر، سه نمایش تازه در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

نمایش «روزهای بی‌باران» به کارگردانی امین بهروزی که اجراهای خود را از تاریخ ۱۴ مرداد در سالن شماره ۱پردیس تئاتر شهرزاد آغاز کرد و با استقبال مخاطبان مواجه شد تا ۲۶ شهریور هرشب ساعت ۱۸:۳۰ روی صحنه می‌رود.

امین بهروزی نویسندگی و کارگردانی این نمایش را بر عهده دارد و سجاد افشاریان، وحید آقاپور، نازنین احمدی و سوگل خلیق در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

همچنین از سوی دیگر، نمایش «صد در صد» به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی که اجراهای آن به تازگی در این مجموعه آغاز شده است، تا ۲۶ شهریور هرشب ساعت ۲۰ در سالن شماره ۲ پردیس شهرزاد اجرا خواهد شد و بعد از ایام عزاداری، از تاریخ ۱ مهر اجراهای این نمایش دوباره آغاز خواهد شد.

ستاره پسیانی و هوتن شکیبا بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

از اول مهر سه نمایش تازه در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود، نمایش «مواچیله در هیچ جا» به کارگردانی محمد نیما مظاهری که تجربه‌ای از یک گروه جوان است، از نخستین روز پاییز هرشب ساعت ۱۹ اجرا خواهد شد.

معین کرمی، کاوه دوستی، شایسته سجادی، محمد نیما مظاهری، نوید نصرتی، مرصاد فیضی، مهسا اصغری، فوژان فروتن بازیگرانی هستند که در این نمایش در مقام بازیگر حضور دارند.

«تهوع» عنوان نمایش دیگری است که از ابتدای مهر اجراهای خود را آغاز می‌کند، کارگردانی این نمایش بر عهده مریم برزگر و اقتباسی از رمان معروف ژان پل سارتر با همین نام است و شکیب شجره ایفاگر یکی از نقش های اصلی این نمایش است. پیش خرید بلیت‌های این نمایش به زودی آغاز خواهد شد. «تهوع» هرشب ساعت ۲۰:۳۰در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

نمایش «سنگ ها برای آنتیگونه» به کارگردانی علی پازوکی، عنوان نمایش دیگری است که دراوایل ماه مهر هرشب ساعت ۲۱:۴۵ روی صحنه می‌رود. مهدی بجستانی، سمانه اسماعیلی و میثاق زارع بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

photo_۲۰۱۸-۰۹-۰۸_۰۹-۳۹-۱۴

اشکان خطیبی «ماریوس» موزیکال «بینوایان» شد

اشکان خطیبى به عنوان بازیگر و در نقش ماریوس موزیکال «بینوایان» جدیدترین تجربه کارگردانی حسین پارسایی حضور خواهد داشت.

پارسا پیروزفر و نوید محمدزاده نیز از دیگر بازیگران این اثر خواهند بود.

موزیکال «بینوایان» به رهبری بردیا کیارس و با همراهی گروه بزرگی از نوازندگان، خوانندگان و بازیگران از ۲۰ آبان ماه در تهران-رویال هال روی صحنه می‌رود.

محمدصادق رنجکشان به عنوان سرمایه‌گذار و مجری طرح، میثم احمدی و محمد قدس تهیه‌کنندگان این پروژه را همراهی خواهند کرد.

تئاتر رمان سرمایه عزاداری جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر