کد خبر: 666119 A

استعفای محمدعلی بهمنی از شورای ترانه دفتر موسیقی؛

محمدعلی بهمنی (رئیس شورای شعر و ترانه دفتر موسیقی) با انتشار متنی مبنی بر اینکه نمی‌خواهد مزاحم مجوز گرفتن ترانه‌های ضعیف باشد، از سمت خود استعفا داد.

به گزارش ایلنا، محمدعلی بهمنی (رئیس شورای شعر و ترانه دفتر موسیقی) در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد نه به‌ دلیل اینکه شش ماه است کارشناسانش‌ حقوق نگرفته‌اند، فقط به این دلیل که نمی‌خواهد مزاحم مجوز گرفتن ترانه‌های ضعیف باشد با شرم خداحافظی می‌کند.

19

او در این متن آورده است: «سلام‌ و‌...

نه، امروز دیروز ‌است‌

نه من‌

آن شاعری که دیروز‌

از فردایی می‌سرود‌‌ که:‌

امروز نیست.

از سال ۱۳۴۲ که به ‌مهر‌بانی استادم گرامی‌یاد فریدون ‌مشیری‌ در‌ رادیو سرودن‌ ترانه‌ را تجربه‌ می‌کردم تا امروز، هرگز از تشویقی مغرور و از انتقادی دلگیر نشده‌ام.

در حال ‌حاضر ‌هم با همه ‌تلخی‌هایی که در شورا تحمل می‌کنم دوست ندارم گله‌مند شرایط باشم اما صادقانه اعتراف می‌کنم که در جوانی ‌اگر ذات‌ کلام در بیان را به ‌درستی نمی‌شناختم، در‌‌ مسیر تا هفتاد‌وشش‌سالگی‌ اندکی‌ شاید آموخته‌ باشم.

لبم ‌عطش‌زده‌ی‌ بوسه‌ ‌نیست ‌حرف‌ بزن

شنیدنت عطشِ روح را می‌افزاید.

متاسفانه روزگاری را می‌گذرانیم‌ که‌ برای‌ تخریب «موسیقی» رندانه‌ دارند‌ (ارج باید و نبایدِهای) کلمه در ترانه را از باورهامان می‌ربایند.

جهت اطلاع: من با آگاهی‌ ِاشتباهم از قبول‌‌ (ریاست‌ شورای ترانه)- نه به‌ دلیل اینکه شش ماه است کارشناسانش‌ هم حقوقی دریافت نکرده‌اند. فقط به این دلیل که دیگر مزاحم ترانه‌های ضعیف نباشم. با شرم خداحافظی می‌کنم.»

محمدعلی بهمنی شورای شعر و ترانه دفتر موسیقی محسن چاوشی آلبوم ابراهیم قطعات مجوز نگرفته ابراهیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر