کد خبر: 665968 A

در «من و شما» مطرح شد؛

در سومین قسمت برنامه من و شما روز گذشته سامان صفاری و ساینا سالارى بازیگران جوان سریال «دلدادگان» در بخش اول برنامه و حمید گودرزی در بخش دوم مهمان برنامه بودند.

به گزارش ایلنا، در سومین قسمت برنامه من و شما روز گذشته سامان صفاری و ساینا سالارى بازیگران جوان سریال «دلدادگان» در بخش اول و حمید گودرزی مهمان بخش دوم و اصلی برنامه میهمان آرش ظلى پور؛ مجری برنامه «من و شما» بودند.

کنایه ظلی پور به ریحانه پارسا

مجری با اشاره غیرمستقیم به حاشیه‌هاى بازیگر سریال پدر از تعجب مخاطبان از رفتار مجازی ریحانه پارسا گفت و از سالاری پرسید که آیا شما هم قرار است عکس‌های صفحه شخصى تان را بعد از پایان سریال پاک کنید که سالاری بیان کرد قرار نیست همچین اتفاقی برایش بیفتد.

این دو بازیگر همچنین با رد هرگونه پارتی برای حضور در سریال «دلدادگان» اشاره کردند که صرفا به خاطر توانایی‌های خودشان برای اثباتی در این سریال انتخاب شدند.

اما مهمان بخش اصلی «من و شما» در قسمت سوم از فصل سوم حمید گودرزی بود.

وی در ابتدای گفتگو درباره جایگزینی‌اش به جای اشکان خطیبی عنوان کرد که از اشکان خطیبی نپرسیده که چرا از ادامه اجرای «پنج ستاره» کنار کشیده و اضافه کرد: من از تهیه‌کننده این مسابقه بی نظمی در مالی یا تولید ندیدم و‌ نمی‌دانم چرا اشکان خطیبی از این مسابقه رفته است.

پیام محبت آمیز حمید گودرزی به گلزار

او درباره اظهارنظرش پیرامون درست کپی کردن برنامه‌های خارجی که اغلب آن را در واکنش به محمدرضا گلزار قلمداد کرده بودند، بیان کرد: من اصلا منظورم رضا نبود بلکه این همه برنامه‌ای را می‌گویم که فقط کپی کاری می‌کنند و منظورم شخص خاصی نبود. او همچنین در بخش جسارت- حقیقت برای رد هرگونه شائبه با درخواست مجری برای محمدرضا گلزار یک پیام محبت آمیز ارسال کرد و به او برای اجرای برنامه «برنده باش» خسته نباشید گفت.

جایزه «پنج ستاره» از فصل بعد بیشتر می‌شود

حمید گودرزی از عنوان دستمزدش در این مسابقه طفره رفت و‌ اعلام کرد که این مسابقه هنوز اسپانسر ندارد و قرار است در فصل بعدی یک حامی مالی به آنها اضافه شود و میزان جایزه اهدایی هم افزایش پیدا کند.

او درباره شرکت کننده مشکوکی که عنوان شد از دوستان کارگردان است اینطور توضیح داد: این شخص هیچ جایزه‌ای نبرد و فقط شرکت کننده بود و از طریق سامانه برنامه پیامک داد و شرکت کرد. همه می‌توانند شرکت کنند جایزه بردن مهم است که برای هرکسی شدنی نیست و هیچ پارتی بازی وجود ندارد.

ازدواج مجدد حمید گودرزی

حمید گودرزى در بخشى از گفتگو حرف قبلى خود در همین برنامه را پس گرفت و با اعلام ازدواج مجددش گفت: گفته بودم عاشق نمی‌شوم و ازدواج نمی‌کنم اما به این نتیجه رسیدم که تنهایى فقط برازنده خداست.

از انصراف از «ستایش۳» پشیمانم

وى با رد اختلافش با نرگس محمدى تاکید کرد که دلیل عدم حضورش در سریال پنچرى مسائل مالى و قبول نکردن دستمزد درخواستى‌اش بود و درباره انصراف از بازى در سریال «ستایش۳» گفت: آن زمان فشار زیادی روی من بود و انصراف دادم اما حالا پشیمان شدم و با خودم می‌گویم کاش یک کم استراحت می‌کردم تا درست‌تر تصمیم می‌گرفتم.

انتشار آلبوم موسیقی

گودرزی از انتشار یک آلبوم موسیقی هم خبر داد و از پیمان عیسی زاده به عنوان تهیه‌کننده این اثر نام برد.

وی با عنوان اینکه به بازی پرویز پرستویی و‌ اکبر عبدی حسودی می‌کند در بخشی از برنامه با سه هدیه مواجه شد که با انتخاب یکی از آنها به غذای مورد علاقه خود یعنی سوشی رسید. همچنین در مقابل طفره رفتن از پاسخ یک‌سوال درخواست مجری را برای اعطای دستمزد یک قسمت از برنامه پنج ستاره به یک کودک بیمار پروانه‌ای قبول کرد.

محمدرضا گلزار سریال پدر برنده باش پنج ستاره ریحانه پارسا دلدادگان از انتقاد به رفتار ریحانه پارسا تا پیام محبت آمیز گودرزی به محمد انتقاد به رفتار ریحانه پارسا پیام محبت آمیز گودرزی به محمدرضا گلزار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر