کد خبر: 664778 A

دبیر اجرایی پنجمین جشنواره هنر مقاومت از همکاری سازمان زیبا سازی شهرداری تهران در برگزاری جشنواره هنر مقاومت خبر داد.

به گزارش ایلنا، سیدمسعود شجاعی طباطبایی (دبیر اجرایی جشنواره هنر مقاومت) گفت: سازمان زیباسازی شهرداری تهران با اکران گسترده اقلام تبلیغاتی این جشنواره بخشی از رسالت فرهنگی و هنری خود را انجام داد.

مدیر مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری افزود: در تمام دنیا شهرداری‌ها همواره حامی فعالیت‌های فرهنگی هنری گسترده در سطح جغرافیای شهری تحت مدیریت خود هستند که این امر در کشور ما در حال توسعه و رشد است و شهرداری‌ها می‌توانند در تقویت رخدادهای جریان ساز و موثر، ایفای نقش و کارکرد بهتری باشند. 

وی افزود: جادارد از زحمات پرسنل خدوم سازمان زیبا سازی شهرداری تهران به ویژه از مدیران این سازمان آقایان دکترضرغامی، دکتر پارسایی و جناب باقری که نهایت همکاری و مساعدت را در این خصوص با ستاد برگزاری جشنواره داشتند تقدیر داشته باشم.

چهره سال هنر انقلاب اسلامی در سال ۹۵ اضافه کرد: امیدواریم دامنه همکاری‌ها و تعاملات شهرداری تهران با جشنواره هنر مقاومت تنها به اکران تابلوهای شهری محدود نشود و سازمان زیباسازی شهرداری تهران بتواند از گنجینه عظیمی که در اختیار گروه هنرهای تجسمی روایت فتح و دبیرخانه جشنواره هنر مقاومت است نهایت استفاده را ببرد و عموم مردم را با شاخه‌های گسترده هنرهای تجسمی اعم از نقاشی، گرافیک، پوستر، تصویرسازی، نقاشی خط، عکاسی و ... آشنا کند.

پنجمین جشنواره هنر مقاومت ، در ۱۰ بخش «پوستر»، «تبلیغات شهری»، « کارتون و کاریکاتور»، «تصویر سازی»، «طراحی صنعتی»، «پرچم و کتیبه»، «گرافیک خط یا تایپوگرافی»، «گرافیک متحرک» ، «نقاشی دیجیتال» ، «عکس» و بخش ویژه «علمی ـ پژوهشی» توسط گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح با دبیری مسعود نجابتی دی ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

شهرداری تهران جشنواره هنر مقاومت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر