کد خبر: 663776 A

جدول چهارمین جشنواره تئاتر باران با عنوان «فغر» منتشر شد.

به گزارش ایلنا، نمایش‌های این دوره از جشنواره در سالن‌ تئاتر باران روی صحنه می‌روند.

چهارمین جشنواره تئاتر باران، از ۱۰ تا ۱۷ شهریور با عنوان«فغر» در سه بخش صحنه‌ای، نمایشنامه‌خوانی و ویژه با حضور ۱۸ اثر برگزار می‌شود.

با اعلام جدول چهارمین جشنواره تئاتر باران این رویداد فرهنگی آماده میزبانی آثار پذیرفته شده در این دوره از جشنواره است. طبق جدول ارائه شده این جشنواره از روز گذشته با نمایش «کاج‌ها می‌دانند نام این نمایش چیست» اثر وحید دهشکار در تئاتر باران آغاز به کار کرد.

مهدی مشهور، مهران رنجبر و احمد سلگی داوری بخش نمایشنامه‌خوانی چهارمین جشنواره تئاتر باران را به عهده دارند.

طبق جدول، بخش مسابقه صحنه‌ای هرروز ساعت ۱۵ و بخش مسابقه نمایشنامه‌خوانی نیز هر روز ساعت ۱۷ اجرا خواهند داشت. نمایش‌های بخش جنبی و ویژه نیز ساعت۱۳ روی صحنه می‌رود.

این جشنواره تا جمعه ۱۶ شهریور ادامه خواهد داشت و شنبه ۱۷ شهریور نیز اختتامیه برگزار می‌شود. این دوره از جشنواره در سه بخش صحنه‌ای، نمایشنامه‌خوانی و ویژه دنبال می‌شود.

چهارمین جشنواره تئاتر باران با عنوان«جشنواره فغر» به منظور تشویق و حمایت از آموزش تئاتر و پشتیبانی و معرفی نسل جوان و فعال و به دبیری رضا بهاروند برگزار می‌شود.

خانه فرهنگ و هنر مانا، سایت تیوال، گروه تئاترون، نشر افراز، نشر نودا و آموزشگاه خانه تئاتر البرز حامیان این دوره از جشنواره هستند.

WhatsApp Image 2018-09-02 at 13.39.51(1)

تئاتر جدول نسل جوان مهران رنجبر خانه فرهنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر