کد خبر: 662481 A

نوجوانان زلزله زده سرپل ذهاب میهمان دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان در سی و یکمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان می‌شوند و در برنامه‌هایی که برای نوجوانان حاضر در این المپیاد تدارک دیده شده حضور پیدا خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، جمعی از نوجوانان زلزله‌زده 9 تا 16 سال سرپل ذهاب میهمان دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان می‌شوند و از مجموع برنامه‌های تدارک دیده شده در اردوگاه شهید بهشتی که محل برگزاری دومین المپیاد فیلمسازی است، بهره می‌برند.

مهدی نیری، عرفان خدا بنده، عزت کریم نژاد، فاطمه شرف الدین، سینا الماسی، محسن عزیزی وفا، سایان گلستانی، سارا حدادیان و سوگند یزدان شناس از نوجوانان 9 تا 16 سالی هستند که میهمان جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان می‌شوند و در دومین المپیاد فیلمسازی حضور خواهند داشت.

دومین المپیاد فیلمسازی نوجوانان با همراهی انجمن سینمای جوانان ایران و بنیاد سینمایی فارابی در سی و یکمین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود. این المپیاد در دو بخش «فیلم» و «فیلمنامه» با پذیرش فیلم‌های ۳ دقیقه ای با موضوع آزاد در گروه سنی ۹ تا ۱۶ سال برپا می‌شود.

سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به دبیری علیرضا رضاداد ۸ الی ۱۴ شهریور ۹۷ در شهر اصفهان برگزار می شود.

سرپل ذهاب نوجوانان زلزله زده لمپیاد فیلمسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر