کد خبر: 662376 A

هانیه توسلی، ستاره اسکندری، نسیم ادبی، ساناز بیان و مهدی مشهور به‌عنوان هیئت داوران بخش صحنه‌ای چهارمین جشنواره «تئاتر باران» معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، چهارمین «تئاتر باران» از تاریخ ۱۰ شهریور سال جاری به مدت هفت روز در تئاتر باران برگزار خواهد شد.

هانیه توسلی، ستاره اسکندری، نسیم ادبی، ساناز بیان و مهدی مشهور به‌عنوان هیئت داوران بخش صحنه‌ای چهارمین جشنواره «تئاتر باران»برگزیده شدند و مسئولیت قضاوت ۷ اثر نمایشی را از بین ۷۰ نمایش ارائه شده به دبیرخانه جشنواره بر عهده خواهند داشت.

رضا بهاروند دبیر چهارمین جشنواره «تئاتر باران» با اعلام این خبر افزود: چهارمین جشنواره «تئاتر باران» از تاریخ ۱۰ تا ۱۷ شهریور سال جاری در تئاتر باران برگزار خواهد شد و بر اساس قوانین و مقررات، هئیت داوری ۲ نمایش برگزیده را معرفی خواهند کرد.

پیش از این مهدی مشهور، مهران رنجبر و مهدی شجاعی، مسئولیت انتخاب و بازبینی آثار صحنه‌ای متقاضی حضور در  جشنواره تئاتر باران را بر عهده داشتند.

چهارمین جشنواره تئاتر باران با عنوان«جشنواره فغر» از تاریخ ۱۰ شهریور سال جاری، در دو بخش اجرای صحنه‌‌ای و نمایشنامه‌خوانی و به دبیری رضا بهاروند برگزار می‌شود.

تئاتر باران به منظور تشویق و حمایت از آموزش تئاتر و پشتیبانی و معرفی نسل جوان و فعال، اقدام به برگزاری جشنواره آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی از میان هنرجویان و فارغ‌التحصیلان آموزشگاه‌های سینمایی و هنرهای نمایشی می‌کند.

خانه فرهنگ و هنر مانا، سایت تیوال، گروه تئاترون، نشر افراز، نشر نودا، آموزشگا خانه تئاتر البرز حامیان این دوره از جشنواره هستند.

داوران چهارمین جشنواره «تئاتر باران»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر