کد خبر: 662370 A

نمایش«کف‌خواب» به کارگردانی مشترک سعید زارعی و مهسا علافر به مدت سه شب در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، نمایش«کف‌خواب» عنوان اثر نمایشی است که کارگردانی مشترک آن برعهده سعید زارعی و مهسا علافر است که طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است از تاریخ ۱۳ شهریور به مدت ۳ شب در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا شود.

تهیه‌کنندگی این نمایش بر عهده پردیس تئاتر شهرزاد و موسسه شکوفاست و تمامی عواید این رویداد فرهنگی هزینه تحصیل کودکانی خواهد شد که به عنوان بازیگر در این نمایش روی صحنه خواهند رفت.

نکته قابل توجه در خصوص این اجرا این است که، کودکانی که در مقام بازیگر در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند، از میان کودکان موسسه شکوفا انتخاب شده‌اند و همگی از علاقه‌مندان به حوزه هنر بوده‌اند که در یک ماه اخیر به همت سعید زارعی و مهسا علافر برای بازیگری تئاتر تربیت شده و تمرین کردند.

سجاد افشاریان تنها چهره‌ای است که در مقام بازیگر در کنار این کودکان روی صحنه خواهد رفت.

این اجرای خیریه فقط برای سه شب در تاریخ‌های ۱۳، ۱۴ و ۱۵ شهریور روی صحنه می‌رود و پیش خرید بلیت‌های این نمایش در سامانه تیکت آغاز شده است، لازم به ذکر است که تمامی عواید این نمایش خرج تحصیل کودکان موسسه شکوفا خواهد شد.

بعد از نمایش «شرقی غمگین» و «در نیومده بود» این سومین نمایش سعید زارعی و نخستین تجربه کارگردانی مهسا علافر، بازیگر سینما در حوزه تئاتر است.

پردیس تئاتر شهرزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر