کد خبر: 661523 A

پنجمین دوره آموزشی شیوه‌های نوین موزه‌داری با همکاری اداره کل موزه‌ها و شهرداری شهرستان بروجن به مدت دو روز از ششم شهریور ماه در شهر بروجن برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا کارگر (مدیرکل موزه‌ها، اموال منقول فرهنگی، تاریخی کشور) با اعلام خبر برگزاری پنجمین دوره آموزشی شیوه‌های نوین موزه‌داری گفت: اداره کل موزه‌ها با هدف ارتقاء و بهبود سطح علمی کارشناسان استان‌ها در راستای آموزشی کردن و پویایی موزه‌ها، ایجاد انگیزش برای پرسنل، دوره آموزشی شیوه‌های نوین موزه‌داری را به صورت منطقه‌ای در کشور در دستور کار خود قرار داده است.

او افزود: بدین منظور دوره مذکور برای کارشناسان شاغل در موزه‌های 12 استان در روزهای 6 و 7 شهریورماه به صورت منطقه‌ای در شهرستان بروجن با همکاری این اداره کل، اداره آموزش سازمان و شهرداری بروجن برگزار خواهد شد.

کارگر تاکید کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، مهمترین عناوین این دوره آموزشی شامل مباحث مربوطه به اجتماعی کردن موزه‌ها، ارتباطات خلاق و نوین موزه‌ها رویکردهای جدید مخاطبین جدید( شعار ایکوم)، گردشگری  و موزه، سناریو و محتوای موزه، بازاریابی و اقتصاد در موزه‌ها و رویدادسازی در موزه‌هاست.

شهرداری اداره‌ کل موزه‌ها شیوه‌های نوین موزه داری شهرستان بروجن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر