کد خبر: 661333 A

دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنعت هلتداری و خدمات سفر، فردا با حضور روسای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران و سازمان منطقه آزاد کیش و با حضور ده‌ها بنگاه، شرکت و سازمان حوزه صنعت گردشگری و هلتداری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش گشایش می‌یابد.

به گزارش ایلنا، در دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنعت هلتداری و خدمات سفر؛ بیش از 150 شرکت از سراسر کشورمان، جدیدترین تجهیزات و خدمات مختلف صنعت گردشگری و هتلداری را عرضه و به نمایش عموم می‌گذارند.

شرکت کنندگان در این نمایشگاه از فردا تا 8 شهریورماه به مدت 4 روز؛ آخرین توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در گروه‌های کالایی و خدماتی گردشگری، هتل‌ها و مراکز اقامتی، دهکده‌های توریستی، مراکز تفریحی، خدمات گردشگری الکترونیکی- شرکت‌های خدمات مسافرتی هوایی، دریایی، زمینی، ریلی، خطوط هوایی، پایانه‌های مسافری، توریسم سلامت، توریسم ورزشی، توریسم زیارتی، اکوتوریسم، بانک‌ها، بیمه‌ها، سازمان‌های سیاحتی و گردشگری، اتحادیه‌ها وانجمن‌ها، آموزشگاه‌های مرتبط و دانشگاه‌ها و نشریات تخصصی را ارائه می‌کنند.

رئیس ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنعت هلتداری و خدمات سفر گفت: تعداد شرکت‌کنندگان در این نمایشگاه، نسبت به سال قبل60 درصد رشد داشته است.

محمود بندرچی اضافه کرد: در دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنعت هلتداری و خدمات سفر کیش و برای اولین بار پنج اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  از استان‌های (اصفهان، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان شرقی و خورستان) به صورت ویژه در نمایشگاه حضورخواهند داشت.

وی به برنامه‌های جانبی نمایشگاه اشاره کرد و گفت: برگزاری همایش‌های ملی جامع هتلداری کشور و جامعه آژانس‌های مسافرتی کشور، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی گردشگری کوتاه‌مدت و همچنین اجرای برنامه‌های هنری توسط گروه‌های آیینی سنتی اقوام از استان‌های مختلف کشورمان برخی از برنامه‌های دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنعت هلتداری و خدمات سفر است.

رئیس ستاد برگزاری دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنعت هلتداری و خدمات سفر گفت: این نمایشگاه با حمایت و مشارکت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایران و سازمان منطقه آزاد کیش و همچنین انجمن‌ها و اتحادیه‌های مرتبط؛ در فضایی بالغ بر 21 هزار متر مربع و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره زیبای کیش برگزار می‌شود.

بندرچی با بیان اینکه دهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، صنعت هلتداری و خدمات سفر در دو بخش اصلی گردشگری و هلتداری برگزار خواهد شد، گفت: دربخش گردشگری انواع تجهیزات و خدمات؛ هتل‌ها، آژانس‌های مسافرتی، مراکز گردشگری و تفریحی، خدمات گردشگری الکترونیک، بانکداری الکترونیک، رزرواسیون آنلاین هتل‌ها و خطوط هوایی، سازمان‌های سیاحتی و گردشگری و نشریات مرتبط عرضه خواهد شد.

وی اضافه کرد: در بخش هتلداری نیز، شرکت‌کنندگان در این بخش؛ ملزومات مورد نیاز هتل‌ها همچون ظروف هتلی، مواد و لوازم بهداشتی و منسوجات مورد استفاده در هتل‌ها، سیستم آشپزخانه‌های صنعتی، تجهیزات سلف سرویس و کیترینگ، تجهیزات و دستگاه‌های نظافت و شستشو، تجهیزات رستورانی و کافی شاپ، پوشاک و یونیفرم مخصوص هتل‌ها، سیستم‌های اعلام خطر، دوربین‌های مدار بسته، سیستم‌های روشنایی و چراغ‌های تزئینی، تختخواب و مبلمان هتلی، ترولی و چرخ دستی، مواد غذایی، اتوماسیون و سیستم‌های نرم افزاری ویژه هتل‌ها و دکوراسیون و طراحی هتل‌ها را ارائه می‌کنند.

گردشگری جزیره کیش صنعت گردشگری نمایشگاه گردشگری، هلتداری و خدمات سفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر