کد خبر: 660058 A

مسعود احمدی افزادی با حکم معاون سیما به عنوان مدیر شبکه آموزش منصوب شد.

به گزارش ایلنا، مرتضی میرباقری در حکمی مسعود احمدی افزادی را به عنوان مدیر شبکه آموزش منصوب و از خدمات حسین ساری قدردانی کرد.

در متن این حکم آمده است؛

جناب آقای دکتر مسعود احمدی افزادی

نظر به تعهد، تخصص و تجربیات ارزشمند جنابعالی در رسانه ملی، به موجب این حکم به سمت مدیر شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید.

 شبکه آموزش شبکه‌ای تخصصی در زمینه مهارت آموزی و افزایش سطح دانش عمومی و تجربی مخاطبان است که تولید، تأمین و پخش برنامه‌های مفید و مبتنی بر پژوهش و روش‌های علمی را در همه موضوعات و قالب‌های برنامه سازی (به‌جز نمایشی) منطبق بر سیاست‌ها اهداف سازمان صداوسیما برعهده دارد.

معاون رییس سازمان صداوسیما در امور سیما از مدیر شبکه آموزش خواست، براساس مأموریت تعریف شده شبکه و اسناد بالادستی کشور در زمینه‌های آموزشی و فرهنگی و استفاده از دانش و تجربیات کارشناسان حوزه‌های آموزشی و مهارت‌آموزی برای تولید و پخش برنامه‌های جذاب و اثرگذار اهتمام ویژه‌ای داشته باشد.

میرباقری همچنین در این حکم از زحمات و خدمات حسین ساری در طول مدیریت این شبکه تشکر و قدردانی کرد.

مسعود احمدی افزادی پیش از این در سطوح مختلف مدیریتی سازمان صداوسیما سوابق متعددی در کارنامه کاری خود داشته است؛ مدیریت شبکه‌های پنج تهران، شبکه شما، شبکه جوان، و مدیرکلی مراکز البرز، گلستان و اصفهان از جمله مدیریت‌های وی در رسانه ملی محسوب می‌شود. وی سابقه سال‌ها تدریس در دانشگاه‌ها و مراکز علمی را نیز دارا است.

مسعود احمدی افزادی با حکم معاون سیما به عنوان مدیر شبکه آموزش من
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر