کد خبر: 658312 A

چند روزی است مجموعه نمایشی «دوقلوها» به کارگردانی جمشید بیات‌ترک و تهیه‌کنندگی مهدی بصیری وارد فاز تولید شده و در تهران مقابل دوربین رفته است.

به گزارش ایلنا، علی فروتن، محمد مسلمی و حمید گلی که حدود دو دهه است در تلویزیون با عنوان عمو‌های فیتیله‌ای شناخته می‌شوند؛ پس از مدت‌ها با مجموعه تلویزیونی «دو قلو ها» به تلویزیون می‌آیند و این روزها به همراه بازیگرانی دیگر مقابل دوربین این مجموعه نقش آفرینی می‌کنند.

فیتیله‌ای‌ها قرار است در مجموعه «دو قلو ها» حضوری متفاوت تر از قبل داشته باشند و این بار بر خلاف گذشته در غالب یک مجموعه نمایشی با قصه و شخصیت‌هایی جدید به شبکه دو بیایند و در کنار آن ها بازیگران سینما و تلویزیون نیز در این مجموعه ایفای نقش می‌کنند، که به زودی نام آن ها نیز رسانه ای خواهد شد.

مجموعه تلویزیونی «دو قلوها» کاری از گروه کودک و نوجوان شبکه دو با مشارکت وزارت بهداشت تهیه و تولید می شود.

از دیگر عوامل این مجموعه می‌توان به: مشاور تهیه کننده: معصومه فرد شاهین، دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: حسین دیردار، مدیر تولید: سید رسول حاتمی، مدیر تصویربرداری: افشین گودرزی، مدیر روابط عمومی: ملیکا راد، طراح لباس: الهام شعبانی، طراح صحنه: بهزاد جعفری، طراح گریم: مجید اسکندری، صداگذار: امین شریفی، مدیر صدابرداری: علی ذوالفقاری، تدوین: رضا شهبازی عکاس: پوریا هنرمند، مدیر مالی: فرشته رحیم زاده اشاره کرد.

فیتیله‌ای هل فیتیله‌ای ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر