کد خبر: 656746 A

مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، از برگزاری شب فرهنگی تبریز، پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی با رویکرد «تبریز۲۰۱۸» در برج میلاد تهران در ۲۵ مرداد ماه خبر داد.

به گزارش ایلنا، مرتضی آبدار (مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی)، معرفی قابلیت‌های فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهر تبریز را از اهداف اصلی برگزاری شب فرهنگی تبریز در برج میلاد تهران عنوان کرد.

آبدار گفت: معرفی جاذبه‌های گردشگری تبریز از قبیل آیین‌های سنتی، صنایع دستی، سوغات و همچنین غذاهای سنتی تبریز از دیگر اهداف برگزای شب فرهنگی تبریز است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی ضمن تاکید بر اهمیت فرصت‌ها برای معرفی ابعاد مختلف رویداد «تبریز ۲۰۱۸» اظهار کرد: بخش‌های مختلف فرهنگی و آیینی برای ویژه برنامه شب فرهنگی تبریز در برج میلاد پیش‌بینی شده است.

آبدار در پایان تاکید کرد: تبریز به عنوان  پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸ به جهت قدمت تاریخی و فرهنگی و نیز جاذبه‌های بسیار طبیعی، میراثی و گردشگری یکی از مهمترین و جذاب‌ترین شهرهای کشور به لحاظ گردشگری است و این درجه از اهمیت بر لزوم شناخت و معرفی هرچه بیشتر این شهر می‌افزاید.

برج میلاد پایتخت صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی کشورهای اسلامی گردشگری تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر