کد خبر: 655864 A

فریبا دلیری، فرزاد لباسی و مرتضی اسدی‌مرام بازخوانی و انتخاب متون بخش خیابانی بیست و پنجمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان را برعهده گرفتند.

به گزارش ایلنا، هیات سه نفره متشکل از فریبا دلیری، فرزاد لباسی و مرتضی اسدی‌مرام خوانش و انتخاب نمایشنامه‌های رسیده به بخش خیابانی جشنواره بیست و پنجم را برعهده گرفتند.

فریبا دلیری کارگردان، نویسنده، عروسک‌ساز، گریمور، طراح و مترجم تئاتر، آثار متعددی در زمینه تئاتر کودک و نوجوان را به رشته تحریر در آورده و کارگردانی کرده است در کنار  فرزاد لباسی کارشناس ارشد مدیریت آموزشی و ادبیات نمایشی، مدرس تئاتر و تئاتر خلاق، نویسنده و کارگردان تئاتر کودک و نوجوان از استان همدان که بیش از ۳۰ اثر نمایشی را در این حوزه به اجرا در آورده است و مرتضی اسدی مرام نویسنده و کارگردان تئاتر شناخته شده تئاتر از استان کرمانشاه که جوایز متعدد جشنواره‌های مختلف بین‌‌المللی و سراسری را در پرونده کاری خود دارد، آثار متقاضی حضور در بخش خیابانی جشنواره امسال را انتخاب می‌کنند.

نتایج ارزیابی این مرحله ۲۵ مرداد جاری اعلام خواهد شد.

بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری مریم کاظمی با میزبانی استان همدان در پاییز سال ۹۷ برگزار می‌شود.

بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر