کد خبر: 655799 A

نمایش «صد در صد» به کارگردانی مرتضی اسماعیل‌کاشی به زودی در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، نمایش «صد در صد» به کارگردانی مرتضی اسماعیل‌کاشی از اوایل شهریور در سالن شماره ۲ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت. «صددرصد» اثری معمایی و جنایی نوشته مارکس لید است که ستاره پسیانی و هوتن شکیبا در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

نمایش «فلیک» به کارگردانی محمد حسن معجونی تا ۳۱ مرداد در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت و پس از آن تمدید نخواهد شد، این نمایش در طول اجراهای خود با استقبال ویژه مخاطبان مواجه شده و تا پایان تاریخ یاد شده در روزهای پایانی هفته دو اجرایی خواهد شد.

نوید محمدزاده، ستاره پسیانی و حسین حسینیان بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

از سوی دیگر نمایش «روزهای بی‌باران» به کارگردانی امین بهروزی که اجراهای خود را از ۱۴ مرداد آغاز کرده است در نخستین هفته اجرا با استقبال خوب مخاطبان تئاتر مواجه شد. سجاد افشاریان، سوگل خلیق، وحید آقاپور و نازنین احمدی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

نمایش «آمیز قلمدون» تازه‌ترین اثر هادی مرزبان است که از تاریخ ۲۱ مرداد به مدت ۱۵ شب در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود. ایرج راد و فرزانه کابلی بازیگران این نمایش هستند و نویسندگی این نمایشنامه بر عهده زنده‌یاد اکبر رادی بوده است.

همچنین نمایش «فصل شکار بادبادک‌ها» به کارگردانی شاهین صادقیان تا ۲۶ مرداد هرشب ساعت ۲۱.۴۵ در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

نمایش «پادشاه می‌میرد» به کارگردانی محمدرضا سعادتی عنوان نمایش تازه‌ای است که از تاریخ ۲۳ مرداد اجراهای خود را آغاز می‌کند، این نمایش هرشب ساعت ۲۰.۳۰ اجرا خواهد شد و محمدرضا پورحسین بازیگر پیشکسوت تئاتر در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازد.

 نمایش تحسین شده «پا» به کارگردانی آرمین حمدی‌پور که نمایش برگزیده نخستین جشنواره تئاتر شهرزاد بود، تا اواخر مرداد سال جاری هرشب ساعت ۱۹ در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد به اجراهای خود ادامه می‌دهد.

نگین تهمتن، پویان فریدونی، فرزاد ناموری، حانیه رضایی و رعنا شبانکاره بازیگرانی هستند که در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند و تهیه‌کنندگی آن بر عهده نوید محمدزاده است.

نمایش «بانوایان» به کارگردانی علی نیکزاد عنوان اثر نمایشی است که اجراهای آن از نیمه مرداد آغاز شده است و تا اواسط شهریور ادامه خواهد داشت، این نمایش بر اساس متن «همه دزدها، دزد نیستند» نوشته داریو فو است، این نمایش هرشب ساعت ۲۱.۴۵ در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

همچنین نمایش کودک و نوجوان، «گروفالو» به کارگردانی آرش شریف‌زاده هر روز ساعت ۱۷.۳۰ در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

پردیس تئاتر شهرزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر