کد خبر: 654044 A

مهلت ثبت‌نام در جشنواره تئاتر باران که این دوره با عنوان «فغر» برگزار می‌شود؛ تا ۲۲مرداد تمدید شد و علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان تاریخ اعلام شده، به دبیرخانه مجموعه تئاتر «باران» مراجعه کنند.

به گزارش ایلنا، فراخوان چهارمین دوره جشنواره تئاتر باران از طریق رسانه‌ها منتشر و طبق برنامه‌‌ریزی‌های انجام شده مهلت ثبت‌نام تا ۲۲ مرداد سال جاری تمدید شده است و علاقه‌مندان می‌توانند، تا قبل از تاریخ مقرر در این جشنواره شرکت کنند.

مقررات و ضوابط فراخوان و شرایط این جشنواره در سایت تئاتر «باران» قابل دسترسى و مطالعه است.

کلیه متقاضیان بدون ارائه متن، جهت بازخوانی در فهرست بازبینی قرار می‌گیرند و می‌توانند در جشنواره ثبت‌نام کنند. بازبینی آثار به صورت زنده در پایان مرداد در تماشاخانه باران انجام می‌گیرد. موضوع آثار شرکت‌ کننده در جشنواره آزاد است. جشنواره به مدت ۷ روز در شهریور سال ۱۳۹۷ در دو بخش اجرای صحنه‌ای و نمایشنامه‌خوانی برگزار می‌شود که تعداد آثار راه‌یافته به مرحله پایانی منوط به کیفیت آثار و انتخاب هیئت بازبینی جشنواره است.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه حضوری و تکمیل فرم ثبت نام برای حضور در جشنواره اعلام آمادگی کنند. گروه‌های فعال در حوزه تئاتر در شهرستان‌ها نیز می‌توانند مدارک مورد نیاز را به جشنواره ارسال کنند.

داوران بازبین جشنواره تئاتر «باران» بعد از اتمام فرصت ثبت‌نام، فعالیت خود را آغاز می‌کند و اسامی آنها به‌زودی اعلام خواهد شد. اسامی آثار برگزیده بعد از نظر نهایی هیات انتخاب از طریق خبرگزاری‌ها و سایت تئاتر باران اعلام خواهد شد.

نشانی دبیرخانه: خیابان انقلاب - ابتدای خیابان فلسطین جنوبی- پلاک ۲۹۲

تئاتر رسانه روابط عمومی فلسطین بازبینی آثار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر