کد خبر: 653666 A

گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی در آستانه روز خبرنگار برای فعالان این عرصه تخفیف ۵۰ درصدی برای اقامت در هتل‌های این شرکت قرار داده است.

به گزارش ایلنا، مدیرعامل گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی با قدردانی از زحمات اهالی فرهنگ و رسانه در بازتاب صحیح اخبار و روشنگری افکار عمومی این شغل را مقدس دانست و تصریح کرد: جامعه‌ای که در آن خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و عکاسان خبری حضور نداشته باشند قطعا دستخوش فساد و بطالت خواهد شد. از این رو فعالان این عرصه چراغ راهی برای جامعه سالم خواهند بود.

مهرداد تاوتلی ادامه داد: گروه هتل‌های ایرانگردی و جهانگردی افتخار دارد در آستانه روز خبرنگار به پاس قدردانی از زحمات جامعه خبری کشور با تخفیف ۵۰ درصدی در تمامی ۵۴ هتل این مجموعه میزبان آنها باشد.

خبرنگاران و عکاسان با در دست داشتن کارت خبرنگاری و یا معرفی‌نامه معتبر با مراجعه به هتل‌های ما می‌توانند از تخفیف ۵۰ درصدی در اقامت به همراه ۳ نفر بهره مند شوند. تخفیف ویژه روز خبرنگار یک هفته اعتبار خواهد داشت.

علاقمندان برای کسب اطلاعات این هتل‌ها می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی شرکت سرمایه‌گذاری ایرانگردی و جهانگردی به آدرسwww.ittic.com مراجعه کنند.

روز خبرنگار جهانگردی ایرانگردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر