کد خبر: 652307 A

جدول برنامه‌های دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در قالب دو بخش؛ از 22 مرداد تا دوم شهریور در فرهنگسرای نیاوران و از ششم تا هجدهم شهریور در تالار رودکی، منتشر شد.

به گزارش ایلنا، دبیرخانه دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان ضمن انتشار جدول نهایی برنامه­‌های این دوره از جشنواره، اسامی راه­‌یافتگان به مرحله نهایی بخش حفظ کل ردیف موسیقی ایرانی را اعلام کرد.

این جشنواره از 22 مرداد1397 کار خود را در فرهنگسرای نیاوران آغاز می‌کند و به دنبال آن نوازندگان و خوانندگان در بخش‌های مختلف تا اول شهریور و سپس از ششم تا 17 شهریور 1397 در تالار رودکی، در حضور هیئت داوران براساس جدول اعلام شده به اجرا می‌پردازند.

شرکت‌کنندگان باید یک ساعت قبل از شروع برنامه، با در دست داشتن کارت ملی یا شناسنامه، در محل برگزاری حضور داشته باشند.

همچنین این دبیرخانه اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی بخش حفظ کل ردیف دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان را اعلام کرد. شرکت‌کنندگان در این بخش می‌بایست حداقل به یکی از روایت‌های معتبر و شناخته‌شده از ردیف موسیقی ایرانی که به طور رسمی منتشر شده باشد، تسلط و احاطه کامل داشته باشند و بتوانند در تمامی دستگاه‌ها و آوازهای موسیقی کلاسیک ایرانی، بر اساس نظر هیئت داوران، به اجرای بداهه نیز بپردازند.

Untitled

بر همین اساس و پس از اتمام داوری‌ها، با اعلام دبیرخانه جشنواره، اسامی افراد منتخب و راه‌یافته به مرحله نهایی این بخش در پایگاه اطلاع‌رسانی انجمن موسیقی ایران به نشانی www.nay.irو جشنواره ملی موسیقی جوان به نشانی www.javanmusicfestival.com هم‌اکنون قابل مشاهده است.

jadval niavaran (2)

 

jadval rodaki (1)

فرهنگسرای نیاوران تالار رودکی دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان اسامی راه­‌یافتگان به مرحله نهایی بخش حفظ کل ردیف موسیقی ایرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر