کد خبر: 652050 A

«پا» نمایش برگزیده نخستین جشنواره تئاتر شهرزاد به همراه دو اثر نمایشی دیگر اجراهای خود را از ۱۴ مرداد در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز خواهند کرد.

به گزارش ایلنا، نمایش «پا» به کارگردانی آرمین حمدی‌پور از شیراز که در نخستین جشنوراه تئاتر شهرزاد به عنوان نمایش برگزیده انتخاب شد، از ۱۴ مرداماه سال جاری، هر شب ساعت ۱۹ در سالن شماره ۳ این مجموعه روی صحنه خواهد رفت.

تهیه کنندگی این اثر برعهده نوید محمدزاده است و نگین تهمتن، پویان فریدونی، فرزاد نامور، حانیه رضایی و رعنا شبانکاره در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

«پا» دومین تجربه تهیه‌کنندگی نمایش توسط نوید محمدزاده در پردیس شهرزاد است، او سال گذشته تهیه نمایش پرمخاطب «زندگی در تئاتر» را با بیش از۷۰  اجرا به عهده داشت.

همچنین نمایش «روزهای بی‌باران» به نویسندگی و کارگردانی امین بهروزی از تاریخ ۱۴ مرداد هر روز ساعت ۱۸:۳۰ در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد اجراهای خود را آغاز می‌کند.

سجاد افشاریان، وحید آقاپور، نازنین احمدی و سوگل خلیق در این نمایش در مقام بازیگر حضور دارند.

همچنین نمایش «بانوایان» عنوان تازه‌ترین اثر نمایشی پردیس تئاتر شهرزاد، به کارگردانی علی نیکزاد است که از ۱۴ مرداد هرشب ساعت ۲۱:۴۵ در سالن شماره ۳ اجرا خواهد شد.

حسین میرزائیان، سمیه برجی، محسن میرزاخانی، سارا والیانی، آناهیتا خسروی، رامتین مقدادی، میلاد شوریده بازیگران این اثر نمایشی هستند.

نمایش تحسین شده «آفتابکارن و سایر کشاورزان سرزمین شرق میانه» به کارگردانی پویا پیر حسینلو که اجراهای خود را از چند وقت قبل آغاز کرد، به دلیل استقبال مخاطبان به مدت ۷ روز دیگر تمدید شد و تا ۲۰ مرداد هرشب ساعت ۲۱:۳۰ روی صحنه می‌رود.

نمایش «فلیک» تازه‌ترین اثر محمد حسن معجونی تا پایان مرداد هرشب ساعت ۱۹:۳۰ در سالن شماره ۲ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت و در روزهای پایانی هفته دو اجرایی خواهد شد و در دو سانس ۱۹ و ۲۱:۳۰ روی صحنه می‌رود.

نوید محمدزاده، ستاره پسیانی و حسین حسینیان در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

نمایش رومرز به کارگردانی فریماه مسگر نیا جز دیگر نمایش‌های پردیس تئاتر شهرزاد است که هرشب ساعت ۲۰:۱۵ در سالن شماره ۳ این مجموعه روی صحنه خواهد رفت و تا ۲۰ مردادماه به اجراهای خود ادامه می‌دهد.

نمایش «فصل شکار بادباک‌ها» به کارگردانی شاهین صادقیان و نویسندگی جلال تهرانی از نمایش‌های دیگری است که تا ۲۶ مرداد، هر شب ساعت ۲۰ در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود. متین ستوده بازیگر این اثر نمایشی است.

نمایش کودک «گروفالو» که مختص کودک و نوجوان است هر روز ساعت ۱۷:۳۰ برای کودکان و نوجوانان اجرا خواهد شد، کارگردانی این اثر که جوایز داخلی و جهانی در حوزه تئاتر کسب کرده است بر عهده آرش شریف‌زاده است.

پردیس تئاتر شهرزاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر