کد خبر: 650686 A

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از برپایی نمایشگاه استالکس در مرکز نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب خبر داد.

به گزارش ایلنا، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران از برپایی نمایشگاه استالکس از یکم تا چهارم شهریور امسال در مرکز نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب خبر داد.

دلاور بزرگ نیا گفت: استالکس رویدادی است که فعالان صنعت نمایشگاهی اعم از مدیران سایت، برگزارکنندگان، غرفه سازان و صنایع مرتبط در حوزه های مختلف ازجمله گردشگری را گردهم می‌آورد و در قالب نشست‌های صنفی و کارگاه‌های آموزشی و برپایی نمایشگاه به هم‌افزایی و رشد و توسعه این صنعت کمک می‌کند.

وی اظهار کرد: این نمایشگاه بستری برای معرفی توانایی‌ها و توانمندی‌های ارکان و فعالان صنعت نمایشگاهی ایران در حوزه‌های مختلف بوده و پل ارتباط مشارکت‌کنندگان خارجی و ایجاد ارتباط با صنعت نمایشگاهی در جهان است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشکری استان تهران افزود: در نمایشگاه استالکس ۲۰۱۸، مهمانانی از آلمان، اسپانیا، عراق، هند، و قطر حضور خواهند داشت.

بزرگ نیا ادامه داد: حضور مشارکت‌کنندگان خارجی در نمایشگاه استالکس عرصه مناسبی برای معرفی توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی فعال در حوزه گردشگری و ارائه خدمات سفرهای نمایشگاهی به وجود می‌آورد.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه استالکس ساعت ۱۰ یکم شهریور ماه در مجموعه شهر آفتاب برگزار و ساعت بازدید نمایشگاه همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۷ برای حضور عموم مردم آزاد خواهد بود.

شهر آفتاب نمایشگاه گردشگری نمایشگاه «استالکس» مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران دلاور بزرگ نیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر