کد خبر: 649436 A

سالار زمانیان (نوازنده تار ایرانی) با شهریار ایمانف (نوازنده تار آذربایجانی) در تالار وحدت روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، سالار زمانیان 17 مرداد با همراهی نوازنده تار آذربایجان، شهریار ایمانف روی صحنه می‌رود.

سالار زمانیان (آهنگساز و نوازنده تار) درباره این کنسرت مشترک معتقد است: در این برنامه قرار است یک سری قطعات از ساخته‌های من برای دوتار و یک سری ساخته‌های شهریار ایمانف به‌علاوه چند قطعه ماندگار آذربایجانی به اجرا درآید. ایمانف نوازنده تار و عود، هنرمند جوانی است که در کار خودش استاد است. او در جهان بسیار شناخته‌شده و تکنیک و سرعتش فوق‌العاده است و در عین حال احساسش مثال‌زدنی است.

این آهنگساز افزود: ما و آذربایجان مشترکات زیادی داریم و خوشحالم که با یکی از نوازندگان شناخته‌شده این کشور کنسرت مشترک خواهم داشت. او به‌تازگی در جشن 100 سالگی باکو اجرای ویژه‌ای داشته و بعد از این کنسرت نیز راهی کشور برزیل برای کنسرت دیگر خواهد شد. در این کنسرت‌ بهنام ابوالقاسم (پیانو)، تینا جامه‌گرمی (ویلن)، نیما زاهدی (ویلن)، داریوش حجازی (ویولا) و آتنا اشتیاقی (ویلنسل) به‌عنوان اعضای گروه مرا یاری خواهند کرد.

او ادامه داد: ما در صددیم این اجرا را در دیگر شهرهای ایران نیز روی صحنه ببرم، فعلا برای تبریز به توافق رسیده‌ایم و مشغول مذاکره با شهرهای دیگر هستیم. جدا از بحث کنسرت‌ها مشغول کار روی یک آلبوم هستم که ترکیب تار و کوارتت زهی است و به‌ زودی منتشر خواهد شد. 

کنسرت سالار زمانیان با شهریار ایمانف پنجشنبه 17 مرداد ساعت 21:30 در تالار وحدت روی صحنه می‌رود. 

تالار وحدت تار ایرانی سالار زمانیان شهریار ایمانف تار آذربایجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر