کد خبر: 649062 A

در اکران فیلم شیواتیر مطرح شد؛

مراسم اکران عمومی فیلم شیواتیر به کارگردانی هیلا صدیقی با حضور عوامل، سینماگران و مخاطبان در دو سانس در سینما چارسو برگزار شد.

به گزارش ایلنا، هیلا صدیقی پیش از نمایش فیلم شیواتیر گفت: شعر آرش کمانگیر سیاوش کسرایی سه راوی دارد؛ راویی اول شاعر، راویی دوم عمو نوروز و راویی سوم آرش است. نقش هر دو راویی آرش و عمو نوروز را یک بازیگر، ایمان ارجمندی ایفا کرده که عمد ما در این اتفاق این بود که نشان دهیم فاصله بین اسطوره‌ها و مردم عادی ایران زمین زیاد نیست.

ایمان ارجمندی یکی از بازیگران فیلم نیز در  چرایی پذیرش نقش آرش کمانگیر گفت: آرش؛ دقیقاً همان کاری را کرد که هر ایرانی دیگری در جایی که لازم باشد انجام می‌دهد، هر ایرانی در زمان لازم  از جان خود برای  ایران می‌گذرد

در ادامه؛ محمدمهدی گورنگی آهنگساز فیلم گفت: شخصیت آرش یک نوع بزرگی داردبرای من با این فیلم یک مثلث ازادگی از آرش کمانگیر، سیاوش کسرایی و هیلا صدیقی تداعی شد.

ایمان ارجمندی، شینا صدیقی، پارسا شرف الاسلامی بازیگران، محمد مهدی گورنگی آهنگ ساز، کیوان معتمدی مدیر فیلمبرداری، نیما حسندوست تدوین گر،  پریسا قاسمی کوئوگرافر در این مراسم نظرات خود را مطرح کردند.

هر ایرانی یه وقتش از جان خود برای ایران می‌گذرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر