کد خبر: 648113 A

نشست تخصصی «جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» ساعت ۱۴، روز سه‌شنبه ۲مرداد برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، نشست تخصصی «جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران؛ فرصت‌ها و چالش‌ها» ساعت ۱۴، روز سه‌شنبه ۲مرداد ۱۳۹۷، با حضور کاظم نظری، عضو هیئت داوران بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، حسین عبداللهی دبیر بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران و صابر سهرابی مؤلف کتاب «تاریخچه‌ جشنواره‌های تئاتر دانشجویی و دانشگاهی ایران» و جمعی از علاقه‌‌مندان این حوزه در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات برگزار می‌شود.  

در این نشست، ابتدا سهرابی تاریخچه جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران را به‌اختصار توضیح خواهد داد، سپس عبداللهی ساختار اجرایی جشنواره را با تمرکز بر سیاست‌گذاری‌ها و فرایندهای انتخاب آثار تشریح می‌کند. دکتر نظری نیز به واکاوی و تبیین فرصت‌ها و چالش‌های جشنواره مذکور در ابعاد و سطوح مختلف می‌پردازد. همچنین صورت‌بندی وجوه تمایز و تشابه فرصت‌ها و چالش‌های جشنواره با سایر جشنواره‌های دانشجویی از اهم مباحث مطرح در این نشست خواهد شد.  

این نشست در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطاتِ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آدرس؛ پایین تر از میدان ولیعصر، ابتدای خیابان دمشق، شماره۹ برگزار می شود. شرکت در این نشست برای عموم علاقه‌مندان آزاد است و در انتهای نشست به پرسش حضار و پاسخ سخنرانان تعلق خواهد گرفت.

نشست تخصصی «جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران؛ فرصت‌ها و چ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر