کد خبر: 647269 A

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف به تصویر کشیدن پیامدهای توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق محروم و دورافتاده، مسابقه عکاسی برگزار می‌کند.

به گزارش ایلنا، سیدجمال هادیان طبایی زواره (رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات) با اشاره به انتشار فراخوان مسابقه عکاسیِ ، گفت: این مسابقه با هدف به تصویر کشیدن پیامدهای توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق محروم و دورافتاده از سی تیر تا پایان مرداد برگزار می شود.

هادیان با اشاره به تلاش‌هایی که در سال‌های گذشته برای گسترش و ایجاد زیرساخت‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات در سراسر ایران و به ویژه مناطق محروم انجام شده است، گفت: این تلاش‌ها منجر به تسهیل  زندگی مردم این مناطق و ایجاد کسب و کارهایی مبتنی بر فناوری اطلاعات  شده است.

او تصریح کرد: توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در مناطق محروم و دورافتاده پیامدهای مختلفی را به همراه داشته که بهترین شیوه بازنمایی آن رسانه عکس است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم که از ظرفیت هنرمندان عکاس سراسر کشور در قالب مسابقه استفاده کنیم.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در ادامه از همه عکاسان علاقه‌مند دعوت کرد که با حضور در مناطق محروم و دورافتاده لحظات ناب و تاثیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را ثبت و به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

او افزود: برای شرکت در این مسابقه با همکاری شرکت مخابرات ایران و ادارات کل استان وزارت ارتباطات، امکان اعزام عکاسان علاقه‌مند به مناطق محروم و دور افتاده نیز فراهم شده است.

هادیان با اشاره به همکاری خانه عکاسان جوان، شرکت مخابرات ایران و ادارات کل استانی وزارت ارتباطات در برگزاری این مسابقه، گفت: دبیری این رویداد هنری بر عهده حمزه اولیازاده است و افشین بختیار، محمدفرنود و رسول اولیازاده عکس‌های دریافتی را داوری می‌کنند.

مراسم پایانی و اهدای جوایز به همراه نمایش عکس‌های منتخب همزمان با عید سعید غدیر (هشتم شهریور) برگزار می‌شود.

ارتباطات و فناوری اطلاعات مسابقه عکس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر