کد خبر: 646701 A

آلبوم «تمام شد» با شعر و دکلمه‌خوانی بهاره رهنما و موسیقی اردوان طاهری، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری نوخسروانی باربد منتشر شد.

به گزارش ایلنا، آلبوم دکلمه و موسیقی «تمام شد» کاری از اردوان طاهری و بهاره رهنما، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری نوخسروانی باربد و از طریق سامانه ریتمو منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت. تمامی درآمد حاصل از فروش فیزیکی و دیجیتال این مجموعه در حمایت از زنان بی‌سرپرست مبتلا به سرطان، از سوی ناشر، مولفین و سایت‌های فروش آنلاین، به خیریه فرهاد اهدا خواهد شد.

«تمام شد» نام اثری با دکلمه و شعر بهاره رهنما است که اردوان طاهری طراحی صدا، موسیقی و تدوین متن آن را برعهده داشته است. این آلبوم در قالب 10 قطعه به نام‌های «ما انتخاب می‌شویم»، «تمام شد»، «هوایت را از من گرفته‌ای»، «مرا به قعر آب‌ها بازگردان»، «شعر را گم کرده‌ام»، «همین»، «نترس من بودم»، «ماه را به من بده»، «یک شب به خیر تو» و «امتداد دارد» به اجرا درآمده است.

ضبط دکلمه این آلبوم در استودیو نغمه‌سازان دلنشین با صدابرداری احمد میرمعصومی و ضبط موسیقی آن در استودیو کاج سرای هنر با صدابرداری و میکس و مسترینگ اردوان طاهری و محمود گلی انجام شده است. محمود گلی همچنین نوازندگی گیتار الکتریک، نایلون و دیگر سازهای الکترونیک را برعهده داشته است.

آلبوم «تمام شد» با شعر و دکلمه‌خوانی بهاره رهنما و موسیقی اردوان طاهری، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری نوخسروانی باربد منتشر و راهی بازار شده است و علاقه‌مندان می‌توانند از هم اکنون آن را از طریق سامانه ریتمو به آدرس ritmo.ir به صورت آنلاین خریداری کنند.

بهاره رهنما دکلمه اردوان طاهری آلبوم تمام شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر