کد خبر: 646616 A

شهرام صارمی با حکم علی ترابی، مدیر اجرایی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر شد.

به گزارش ایلنا، علی ترابی (مدیرکل دفتر موسیقی و رئیس سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر) در حکمی شهرام صارمی را به عنوان مدیر اجرایی این جشنواره منصوب کرد.

در حکم ترابی برای صارمی آمده است: «نظر به بند چهار از فصل دوم آیین‌نامه برگزاری جشنواره موسیقی فجر و با توجه به حسن شهرت و سوابق مثبت و متعدد جناب عالی در برگزاری رخدادهای موسیقایی، به موجب این حکم به عنوان مدیر اجرایی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منصوب می‌شوید.

امید است همکاری صمیمانه جناب عالی و همکارانتان با دبیر محترم جشنواره و نیز بهره‌مندی از تجارب دوره‌های گذشته موجب شود تا جشنواره‌ای منظم، سلامت و برخوردار از شاخصه‌های هنری و اجرایی مورد قبول در پیش داشته باشیم.»

شهرام صارمی متولد 1342 در تهران، نوازنده کمانچه و دانش‌آموخته موسیقی دانشگاه هنر است. صارمی  با گروه‌های مختلف موسیقی ایرانی در داخل و خارج از کشور نوازندگی کرده و سال‌ها در زمینه آموزش و تدریس موسیقی و ساز کمانچه فعالیت کرده است. او از سال 1376 تا 1382 مدیر امور موسیقی سازمان فرهنگی، هنری شهرداری تهران بود و معاون اجرایی کانون سرود سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران(1380-1377) و مدیر امور موسیقی فرهنگسرای هنر(ارسباران) از سال1380  از سوابق مدیریتی صارمی در زمینه موسیقی است.

او مدیریت اجرایی جشنواره‌ها و رویدادهای متعدد موسیقی را در کارنامه خود دارد و هماهنگی، برنامه‌ریزی و اجرای بزرگداشت استادان موسیقی ایران را انجام داده است. دبیری و داوری جشنواره‌های موسیقی، ساخت موسیقی چندین نمایش و نوازندگی در آلبوم‌های متعدد و موسیقی متن چند سریال از دیگر سوابق حرفه‌ای صارمی است. شهرام صارمی تاکنون طراحی، برنامه‌ریزی و اجرای بیش از 1400 کنسرت موسیقی در داخل و خارج از کشور و بیش از 50 مسترکلاس و برنامه پژوهشی را انجام داده و مقالات و تالیفاتی نیز در حوزه موسیقی دارد.

علی ترابی شهرام صارمی سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر