کد خبر: 644926 A

وحید تاج در نخستین همکاری‌اش با ارکستر خودش، «همنوازان تاج»، چهارم مرداد در نجف‌آباد اصفهان روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، وحید تاج (خواننده موسیقی ایرانی) که سابقه همکاری با بسیاری از بزرگان موسیقی ایرانی را دارد و کنسرت‌های متعددی با کسانی چون کیوان ساکت، حمید متبسم و ... روی صحنه برده، قرار است برای نخستین بار با ارکستری به سرپرستی خودش در سالن شهروند نجف‌آباد اصفهان روی صحنه برود و در ادامه تور کنسرت‌های خود در ایران را به تهیه‌کنندگی سیدمحمدجواد معینی برگزار کند.

کنسرت اصفهان این خواننده، متشکل از اجرای منتخبی از قطعاتی محبوب و خاطره‌انگیز چون «بهار دلکش» و «خاک مهرآیین» و گلچینی از بهترین آثار وحید تاج چون «تصنیف مستی»، «مست عشق»، «ماه و پلنگ»، «بهار دزفول» و ... است. همچنین مخاطبان شاهد به اجرا درآمدن قطعات منتشرنشده «سقوط»، «نازنین»، «اعجاز» و «هوای تو» خواهند بود که نشان از شروع فصل جدید آثار وحید تاج دارد.

ارکستر «همنوازان تاج» به سرپرستی وحید تاج متشکل از سازهای کلاسیک و ایرانی است و روح‌الله فروزش، دانیال جورابچی (ویلن یک)، روژین عدالت، فرشاد سوری (ویلن دو)، داریوش حجازی (ویولا)، ابراهیم قائدی (ویلن‌سل)، هادی اسماعیلی (کنترباس)، سینا کریمی (پیانو)، نیما داوودی (کوبه‌ای)  و فرشاد سوری (کمانچه) اعضای این ارکستر را به رهبری مهدی حقیقی (نوازنده تار) و علی افشار (مدیریت اجرا و برنامه) تشکیل می‌دهند.

علی افشار درباره نخستین اجرای وحید تاج با گروه «همنوازان تاج» گفت: سورپرایزهایی در این اجرا وجود دارد و برای نخستین بار است که مخاطبان، کنسرت وحید تاج را با ارکستر خودش روی صحنه خواهند دید و همچنین شاهد اجرای قطعاتی جدید و متفاوت خواهند بود که این اتفاق نشان از شروع فصل جدید آثار  و کنسرت‌های این خواننده موسیقی اصیل ایرانی دارد. در راستای این تغییرات برنامه‌ریزی‌هایی برای طراحی صحنه و دکور نیز صورت گرفته که کار را متفاوت‌تر از قبل کرده است.

این کنسرت چهارم مرداد در سالن شهروند نجف‌آباد اصفهان با ظرفیت 850 نفر برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت به نشانی www.iranconcert.com مراجعه کنند.

اصفهان وحید تاج نجف آباد همنوازان تاج موسیقی اصیل ایرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر