کد خبر: 642387 A

شبکه دو سیما به مناسبت شهادت رئیس مذهب شیعه؛ حضرت امام جعفر صادق(ع) ویژه برنامه‌های متعددی را برای بینندگان این شبکه تدارک دیده است.

به گزارش ایلنا، مرثیه سرایی حاج محمود کریمی یکی از ویژه هاییست که شبکه دو سیما برای این مناسبت در نظر گرفته. همچنین سخنرانی حجت السلام ابوالقاسمی پیرامون زندگی و سیره رفتاری ششمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت دوشنبه ساعت 15:15 روانه آنتن می‌شود.

برنامه «از آسمان» یکی دیگر از تدارک‌های ویژه این شبکه است که دوشنبه ساعت 19:15 روانه آنتن خواهد شد. این قسمت از برنامه «از آسمان» به شهید «سید فاضل موسوی امین» از شهدای مدافع حرم استان خوزستان اختصاص دارد که پس از هجوم تکفیری‌ها به سوریه این جوان باغیرت عرب به دفاع از حرم حضرت زینب کبری (س) و حضرت رقیه (س) پرداخت و در هشتم بهمن‌ماه سال ۱۳۹۶ به شهادت رسید و پیکر پاکش بعد از پنج ماه به وطن بازگشت و تشییع شد.

«از آسمان» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی که با نگاهی مستند عاشقانه‌های فرهنگ پایداری، جهاد و شهادت را به تصویر می‌کشد. این برنامه به کارگردانی و تهیه کنندگی امیر خورشیدی فرد به صورت ثابت جمعه هر هفته ساعت 16:30 روانه آنتن می‌شود.

اقامه عزای امام جعفر صادق (ع) در شبکه دو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر