کد خبر: 641844 A

گروه موسیقی بیکران به سرپرستی و آهنگسازی مجید ‌عسگری به خوانندگی مهرشاد حاجیلو و مهسا دامرودی در تالار رودکی روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، گروه موسیقی بیکران به سرپرستی و آهنگسازی مجید عسگری، 21 تیر ساعت 21 در تالار رودکی  به اجرای برنامه می‌پردازد. خوانندگی این کنسرت را مهرشاد حاجیلو و مهسا دامرودی بر عهده دارند و دیگر اعضای گروه آن‌ها را به‌ عنوان هم‌خوان همراهی خواهند کرد.

گروه موسیقی بیکران از سال ۱۳۹۳ تشکیل و تمرینات خود را به‌طور مستمر در مؤسسه فرهنگی هنری تماشاگه‌ راز آغاز کرد. سرپرستی و آهنگسازی این ارکستر را مجید ‌عسگری (نوازنده تار، سه‌تار و عود) و مدیریت آن را یوسف اشرفی بر عهده دارند.

قطعات و تصانیفی که در این کنسرت اجرا می‌شود از آثار مجید عسگری روی اشعاری از هوشنگ ابتهاج و مولانا است.

در این کنسرت امیر وفاییان (سنتور)، هادی یادگار (تار)، سعید میرزاحسینی (نی)، محمدحسن کریمی (بم‌تار)، بهنوش کاظمی‌زاده (کمانچه)، امیر حسن کریمخانی (کمانچه‌آلتو)، امیر شکرابی (تمبک و سازهای کوبه‌ای)، یوسف اشرفی (بندیر، تمبک و سازهای کوبه‌ای)، نادیا زارع (دف، دایره و دهل) و  مجید عسگری (شورانگیز و عود) به عنوان نوازنده حضور دارند.

اجرای گروه موسیقی بیکران پنجشنبه ۲۱ تیر ساعت ۲۱ در تالار رودکی برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

تالار رودکی مجید عسگری گروه موسیقی بیکران مهرشاد حاجیلو مهسا دامرودی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر