کد خبر: 641663 A

«مردی با دست‌های آویزان»، «شب و روز» و «رسیتال گیتار کلاسیک» عنوان سه کنسرتی هستند که از 16 تا 22 تیر در عمارت روبرو اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا، کنسرت «مردی با دست‌های آویزان»، «شب و روز» و «رسیتال گیتار کلاسیک» برنامه‌های تیرماه مجموعه عمارت روبرو هستند.

گروه آنسامبل دوک با اجرای کنسرت «مردی با دست‌های آویزان»  16 تیر در دو سانس 19 و 21 در عمارت روبرو روی صحنه می‌رود. در این برنامه به سرپرستی بهنام عمران منتخبی از آثار یان پیر تیرسن ( Yann Pierre Tiersen- نوازنده و آهنگ‌ساز فرانسوی) اجرا می‌شود.

نوازندگان این کنسرت پویا عشقی‌نژاد (ویلن)، نیکی یغمایی (ویولا)، گلسانا شناسایی (چلو)، نگار نیازمند (گلوکن اشپیل) و بهنام عمران (آکاردئون، پیانو و ملودیکا) هستند.

همچنین کنسرت موسیقی سنتی «شب و روز» نیز 21 تیر ساعت 21 در عمارت روبرو اجرا می‌شود. در این برنامه قطعاتی در دستگاه افشاری و چهارگاه با آهنگسازی حسین اینانلو و عیسا غفاری روی صحنه می‌رود. در این کنسرت حسین اینانلو با ساز سه‌تار، پویان گرامی با تنبک، عیسا غفاری با سه‌تار و سارا فطرس با سازهای کوزه و بندیر گروه را همراهی می‌کنند.

32

علاوه بر گروه‌های یاد شده، «رسیتال گیتار کلاسیک» با نوازندگی گلناز ریاحی جمعه 22 تیر ساعت 21 در این عمارت اجرا می‌شود. این برنامه شامل اجرای قطعاتی از آهنگسازان ناشناخته و از کشورهای ایتالیا، فرانسه، آرژانتین، ونزوئلا، روسیه، آذربایجان و ایران است.

علاقه‎مندان می‌توانند از طریق سایت بلیطو اقدام به خرید بلیط این برنامه‌ها کنند.

حسین اینانلو عیسا غفاری عمارت روبرو یان پیر تیرسن بهنام عمران گلناز ریاحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر