کد خبر: 639830 A

تهیه‌کننده فیلم تگزاس مطرح کرد:

ابراهیم عامریان (تهیه‌کننده فیلم تگزاس) با انتشار نامه‌ای از مسئولان تقاضا کرد با حمایت از فیلم‌های مستقل اجازه هدر رفت سرمایه‌های سینمای ایران را ندهند.

به گزارش ایلنا، متن نامه سیدابراهیم عامریان (تهیه‌کننده فیلم سینمایی تگزاس) به شرح زیر است:

به نام خدا

خدا را شاکر هستم که فیلم تگزاس مورد استقبال مردم قرار گرفته است و بسیار سپاسگزار هستم از فیلمیران به عنوان پخش‌کننده و تمام مدیران سینماها (سینماداران) که تمام سعی خود را کردند تا با وجودی که بین دو اکران اول و دوم نوروز فیلم به روی پرده رفت، اکرانی هرچه بهتر داشته باشیم.

تگزاس با توجه به ماه رمضان، تب و تاب بازی‌های جام جهانی و نوسانات اقتصادی، توانست ده هفته عنوان صدرنشین فروش هفتگی را حفظ کند و با تمامی این اوضاع و احوال در همین سه روز پایانی هفته گذشته  ٦٠٠ میلیون تومان فروش داشته باشد.

تمامی کارشناسان و دست‌اندرکاران سینما به‌طور حتم می‌دانند که اگر این شرایط در بین نبود به طور قطع تگزاس می‌توانست به فروشی بسیار بالاتر از رقم فعلی دست پیدا کند. فیلمی که٥ میلیارد تومان برای ساختش هزینه شده فقط به صرف شاد کردن دلهای مردم تا فارغ از هرگونه تورم و خستگی ساعت خوشی را کنار خانواده خود سپری کنند.

در پایان بسیار خرسندم که فیلم هزارپا نیز قرار است به چرخه اکران وارد شود، چراکه تگزاس و هزارپا می‌توانند در کنار هم حال بد این روزهای سینمای ما را بهتر کنند.

از مسئولین محترم تقاضا می‌کنم اجازه ندهند سرمایه‌های سینمای ایران هدر رود. از فیلم‌های مستقل حمایت کنند. تگزاس را یاری کنند تا مردم با دیدن یک کمدی مفرح لحظاتی فارغ از تمامی دغدغه‌هایشان باشند که هدف از ساخت فیلم نیز همین بوده است.

فیلم سینمایی تگزاس تاکنون به فروشی حدود ۱۲ میلیارد تومان دست یافته است.

حمید فرخ نژاد تگزاس فیلم سینمایی تگزاس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر