کد خبر: 638817 A

مشاور عالی سازمان سینمایی و دبیر سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از «پردیس سینمایی مجتمع سیتی سنتر اصفهان» بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، در این بازدید علیرضا رضاداد در جریان مراحل مختلف آماده سازی های فنی و برنامه پیوستن ظرفیت‌های نمایشی این پردیس به جمع سامانه نمایش فیلم‌های سینمایی کشور قرار گرفت.

وی اظهار امیدواری کرد: باتوجه به ظرفیت‌های مطلوب و استاندارد نمایش این پردیس و گنجایش هزار نفری با دارا بودن پنج سالن مدرن و مجهز به استانداردهای روز دنیا، یکی از مراکز نمایش فیلم در ۳۱ امین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان خواهد بود.

رضاداد ضمن تبریک افتتاح این مجموعه به شهروندان اصفهانی، از زحمات دست‌اندرکاران احداث این پردیس و مجتمع تشکر کرد و گفت: از ویژگی‌های این پردیس غلبه وجه فرهنگی، گردشگری و هنری آن بر جنبه‌های تجاری و اقتصادی آن است.

پردیس سینمایی مجتمع سیتی سنتر نخستین و بزرگ‌ترین مرکز تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری کشور بعد از انقلاب اسلامی در اصفهان است که به عنوان چهارمین مرکز خرید بزرگ دنیا نیز محسوب می‌شود. این مرکز در مجموع ۷ طبقه و مجتمع تفریحی و سینمایی آن در ۲ طبقه دارای ۱۰ سالن سینما، سالن‌های بازی کودکان و بازی‌های کامپیوتری، شهر اسباب بازی‌ها و ...است.

بازدید رضاداد از پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر