کد خبر: 636500 A

خبرنگاران ۱۰ مجله موسسه همشهری همچون داستان، جوان، سرزمین من، دانستنی‌ها، ۲۴، سرنخ، بچه‌ها و... در اعتراض به تعویق سه ماهه موسسه در پرداخت حقوق خبرنگاران و همچنین بلاتکلیفی در وضعیت انتشار این مجلات تجمع کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، با دستور توقف انتشار برخی هفته‌نامه‌های همشهری و بلاتکلیفی وضعیت ماه‌نامه‌ها، حدود ۸۰ نفر از خبرنگاران گروه مجلات همشهری درمقابل دفتر مرتضی حاجی (مدیرعامل این موسسه) تجمع کردند.

اعتراض خبرنگاران ۱۰ مجله موسسه همشهری همچون داستان، جوان، سرزمین من، دانستنی‌ها، ۲۴، سرنخ، بچه‌ها و... به تعویق سه ماهه موسسه در پرداخت حقوق خبرنگاران و همچنین بلاتکلیفی در وضعیت انتشار این مجلات است.

به نظر می‌رسد انتشار هفته‌نامه‌های همشهری همچون جوان و بچه‌ها متوقف شده و به اطلاع ماهنامه‌ها رسانده شده که تیرماه، آخرین شماره انتشار آنها خواهد بود.

مدیرعامل موسسه همشهری پس از دو ساعت، در میان خبرنگاران گروه مجلات حاضر شده و در سخنانی کوتاه با بیان اینکه وضعیت کارکنان مجلات مربوط به موسسه همشهری نیست، گفت: ما با پیمانکار قرارداد بسته‌ایم و شما باید حقوق خود را از آن‌ها بخواهید. موسسه همشهری ۴۹ میلیارد ضرر داده است که باید بخش‌هایی از آن حذف شود. اگر مجلات بتوانند به سوددهی برسند می‌مانند در غیر این صورت تعطیل می‌شوند.

113

112

11

همشهری مرتضی حاجی موسسه همشهری مجلات همشهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر