کد خبر: 635870 A

رمان «اجاره‌نشین‌ها» به تازگی توسط انتشارات چترنگ منتشر شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، رمان «اجاره‌نشین‌ها» نوشته برنارد مالامود و با ترجمه میلاد شالیکاران به تازگی توسط انتشارات چترنگ منتشر شده است.

«اجاره‌نشین‌ها» داستان نویسنده‌ای‌است که ده سال درگیر نگارش رمانش بوده، حال که به فصول انتهایی آن رسیده است، باید خانه‌ای را که سال‌ها در آن قلم میزده ترک کند.

ناشر در معرفی کتاب نوشته است:

«اجاره‌نشین‌ها همگی ساختمان را ترک کرده‌اند و اگر هری لسر، نویسند‌ه، اسباب ببندد لونسپیل دیگر برای خراب کردن ساختمان مشکلی ندارد. هری تا فصل آخر کتابش را تمام نکند آرامش و سکوت خانه‌اش را رها نمی‌کند؛ درحالی‌که لسر فکر می‌کند تنها ساکن ساختمان است، صدای ماشین تحریر نویسنده‌ای سیاه‌پوست او را به یکی از واحدها می‌کشاند. این مهمان ناخوانده با خود ماجراهایی را به همراه می‌آورد که خط داستان به کلی تغییر می‌کند.»

برنارد مالامود در طی سی و هفت سال زندگی هنری خود برندۀ جوایز متعدد ازجمله پولیتزر و جایزۀ ملی آمریکا شد و به پاس یک عمر دستاورد هنری از سوی آکادمی ملی هنر و ادبیات مدال طلا دریافت کرد. مالامود در اجاره‌نشین‌ها داستان نویسنده‌ای را روایت می‌کند که مشغول نوشتن داستانی دربارۀ یک نویسنده است. متافیکشن یا فراداستان مالامود روایتی متفاوت برای مخاطبان خود فراهم کرده است.

رمان «اجاره‌نشین‌ها» نوشته برنارد مالامود و با ترجمه میلاد شالیکاران در 178 صفحه و به قیمت 18000 تومان توسط انتشارات چترنگ منتشر شده است.

نشر چترنگ انتشارات چترنگ رمان «اجاره‌نشین‌ها»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر