کد خبر: 635310 A

زمانی عصمتی:

علی زمانی عصمتی می‌گوید: بعد از ساخت فیلم شیفتگی مدت ۵ سال است که پروانه ساخت فیلمنامه‌های من صادر نمی‌شود.

علی زمانی عصمتی در گفتگو با خبرنگار ایلنا، درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم‌هایش گفت: بعد از ساخت و نمایش فیلم سینمایی شیفتگی در بخش مسابقه جشنواره فیلم  فجر، مدت ۵ سال است که تقاضای پروانه ساخت از وزارت ارشاد دارم اما به هیچ کدام از فیلمنامه‌هایم پروانه ساخت نمی‌دهند.

وی ادامه داد: در طی این ۵ سال ۵ فیلمنامه مختلف با موضوعات متفاوت به وزارت ارشاد ارائه داده‌ام اما با ساخت هیچکدام موافقت نشده درحالی‌که برای تعدادی از آنها حتی با سرمایه‌گذار و بازیگران نیز به توافق رسیده بودیم.

وی ادامه داد: برای یکی از فیلمنامه‌ها، رضا عطاران انتخاب شده بود و حتی به توافق نهایی برای همکاری رسیده بودیم و عطاران خیلی فیلمنامه را دوست داشت اما متاسفانه پروانه ساخت فیلم صادر نشد. برای فیلمنامه دیگری با نیکی کریمی به توافق نزدیک بودیم اما بازهم وزارت ارشاد پروانه ساخت صادر نکرد.  

وی ادامه داد: برای فیلمنامه جدیدم نیز در سال ۹۷ به توافق با سرمایه‌گذار رسیده‌ام و در حال بازنویسی فیلمنامه جهت ارائه به شورای پروانه ساخت هستم و اگر پروانه ساخت صادر شود، امسال فیلم جدید خود را می‌سازم.

کارگردان فیلم اوریون ادامه داد: هم اکنون در حال ساخت یک فیلم کوتاه داستانی با نام کوهریگ یا رمل در  شهرستان بافق یزد با حضور بازیگران خوب فیلم کوتاه و تئاتر هستم.

عباس کیارستمی نیکی کریمی رضا عطاران علی زمانی عصمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر