کد خبر: 634185 A

مدیر ارتباطات و بین‌الملل برج میلاد به حواشی پخش مسابقات جام جهانی در برج میلاد پاسخ داد.

به گزارش ایلنا، مدیر ارتباطات و بین‌الملل برج میلاد نسبت به حواشی ایجاد شده درباره پخش مسابقه ایران- مراکش در برج میلاد گفت: پخش اولین بازی تیم ملی کشورمان در مسابقات جام جهانی، با مجوز از مراجع قانونی ذیربط در سالن اصلی مرکز همایش‌های بین‌المللی و روی عریض‌ترین و بزرگترین پرده نمایش کشور پخش شده است و ارتباطی با سینمای برج میلاد ندارد.

 لیدا دانشی با بیان این مطلب افزود: نظام قیمتگذاری اماکن غیرسینمایی تابع تصمیمات شورای عالی اکران نیست و نسبت به خدمات ارائه شده کاملاً متفاوت است. باتوجه به امکانی که شهروندان برای تماشای بازی‌ها از تلویزیون در منازل دارند، تدارکی دیده شد تا مسابقات تیم ملی کشورمان و مسابقات نهایی جام جهانی در شرایط ویژه‌ای برای علاقمندان اکران شود. در این صورت مخاطب امکان انتخاب خواهد داشت که در چه فضایی و با چه خدماتی به تماشای بازی‌ها بنشیند.

وی ادامه داد: در بازی ایران-مراکش تعداد بسیار محدودی بلیت به قیمت ۹۵ هزارتومان متناسب با خدمات ارائه شده به فروش رسید. با توجه به زمان کوتاه اخذ مجوز تا پخش مسابقات و عدم امکان اطلاع رسانی به مخاطبان، بلیط‌ها با تخفیف در اختیار سایت‌های معتبر قرار گرفت و برای مراجعه‌کنندگان هم امکان تهیه بلیط از گیشه‌های فروش برج با قیمتی به مراتب کمتر فراهم گردید.

 ازجمله خدماتی که در سالن همایش‌های بین‌المللی برج میلاد به علاقمندان تماشای بازی تیم ملی کشورمان بر روی بزرگترین صفحه نمایش کشور، بین دونیمه و پس از پایان مسابقه ارایه شد؛ شامل  کارشناسی زنده در بین دو نیمه و پایان بازی با حضور چهره های مطرح ورزشی کشور و کارشناسان فوتبال و نیز ارتباط مستقیم با محل برگزاری مسابقات، اجرای موسیقی های ملی و حماسی،اهدای پرچم ایران به همه حاضران، قرعه کشی و اهدای جوایز ارزنده بین حاضران نظیر ۴ دستگاه دوچرخه برقی در بازی ایران-مراکش، تولید و پخش آیتم‌های تصویری اختصاصی بوده است.

مدیر ارتباطات و بین‌الملل برج میلاد توضیح داد: در شرایط فعلی و در آستانه ی بازی‌های دیگر تیم ملی کشورمان، دستور بازنگری در قیمت، جهت رفاه حال شهروندان صادر شده و علاقمندان می‌توانند بلیط بازی‌ها را با قیمت ۵۵ یا ۶۵ هزار تومان (نسبت به تفاوت نمای دید) تهیه کنند.

با آرزوی موفقیت برای تیم ملی، سربلندی ایران عزیز و شادی هموطنانمان.

برج میلاد مسابقات فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر