کد خبر: 633011 A

سایت ریتمو به مناسبت حضور تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2018 روسیه گلچینی از قطعاتی را که پیشتر توسط خوانندگان مختلف خوانده شده بود، در قالب آلبومی رایگان منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، آلبوم موسیقی «یوز پلی» با حضور خوانندگان کشورمان و به مناسبت جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، به صورت رایگان از طریق سایت ریتمو منتشر شد.

پیش از این جمعی از خوانندگان شناخته شده کشورمان، به صورت مستقل قطعاتی پر انرژی را به مناسبت حضور تیم ملی در جام جهانی ضبط کرده بودند که گلچین این قطعات در قالب آلبومی رایگان تحت عنوان «یوزپلی» از طریق سایت ریتمو در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

«ایران – ملی پوشان» از میلاد رضایی، «عشق مردم» از سعید عرب، «پرواز» از علی لهراسبی، «وطنم» از حجت اشرف‌زاده، «مرز» از فرزاد فرزین، «وطن یعنی- پرچم» از رضا یزدانی، «مردم شهر» از حامد همایون، «واسه آبروی مردمت بجنگ» از محسن چاووشی، «من ایرانی‌ام» از علیرضا عصار، «یازده ستاره» از سالار عقیلی، «یوزهای ایرانی» از گروه دسیبلز و «۷۰ میلیون ستاره» از سیروان خسروی قطعات انتخاب شده برای این آلبومند که به افتخار حضور ملی پوشان کشورمان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه منتشر شده است.

فرزاد فرزین سیروان خسروی رضا یزدانی سالار عقیلی سعید عرب محسن چاووشی حجت اشرف زاده علیرضا عصار علی لهراسبی حامد همایون آلبوم یوزپلی میلاد رضایی گروه دسیبلز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر