کد خبر: 632546 A

گروه‌های نمایش‌ عروسکی که نمایش‌هایشان آماده اجراست ولی تاکنون برای شرکت در جشنواره نمایش عروسکی اقدام نکرده‌اند، می‌توانند متقاضی شرکت در جشنواره باشند.

به گزارش ایلنا، پیرو اعلام پیشین دبیر جشنواره نمایش عروسکی، علاوه بر آثار متقاضی شرکت کننده در بخش صحنه‌ای که طرح‌های اجرایی و نمایشنامه‌های خود را براساس فراخوان به جشنواره ارسال کرده و مراحل ارزیابی را گذرانده‌اند، گروه‌هایی که نمایش‌هایشان آماده اجراست، می‌توانند تا پایان خرداد برای شرکت در جشنواره اقدام کنند.

براساس تصمیم ستاد جشنواره نمایش عروسکی، گروه‌هایی که تمایل دارند از این فرصت استفاده کنند، می‌توانند تا روز ۳۱ خرداد فیلم کامل نمایش‌های خود را در قالب DVD  به دبیرخانه جشنواره نمایش عروسکی به نشانی؛ خیابان انقلاب، بعداز پارک دانشجو، خیابان رازی، کوچه مهبد، پلاک ۱۰ ارایه دهند.

ارسال آثار می‌تواند به صورت حضوری یا از طریق پستی، انجام شود اما لازم است فیلم اجرای کامل نمایش‌ها ارائه شود. لازم به ذکراست این امکان ویژه نمایش‌های متقاضی بخش «صحنه‌ای» است.

به‌زودی جدول زمان‌بندی مرحله ارزیابی (بازبینی) نهایی نمایش‌های متقاضی شرکت در جشنواره اعلام خواهد شد.

هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک با دبیری مرضیه برومند یکم تا هفتم شهریور ماه در تهران برگزار می‌شود.

هفدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران «مبارک»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر