کد خبر: 630578 A

حسین قاسمی جامی فیلم «سکسکه» را برای توزیع در شبکه نمایش خانگی می‌سازد.

به گزارش ایلنا، حسین قاسمی جامی به‌زودی سریال ویدئویی «سکسکه» را در لوکیشن‌های تهران و بومهن جلوی دوربین خواهد برد و این روزها پیش تولید در حال انجام است.

تاکنون از میان بازیگران حضور نگار فروزنده و نفیسه روشن در این سریال قطعی شده است و انتخاب سایر بازیگران اصلی نیز همچنان ادامه دارد. تهیه کنندگی «سکسکه» را که یک کمدی اجتماعی است، حسن کیوان پور بر عهده دارد. این فیلم قرار است از اوایل تیر ماه کلید بخورد.

حسین قاسمی جامی که ساخت سریال «سیمرغ» و فیلمهای «به بادبادک‌ها شلیک نکنید»، «پی ۲۲»، «پیتزا مخلوط»، «خروس بی محل»، «زمزمه بودا» و ... را در کارنامه دارد، فیلمنامه سریال «سکسکه» را با همکاری مهنوش شیخی نوشته است.

سایر عوامل پروژه عبارتند از: مدیر تولید و برنامه‌ریز: محسن کریمیان، مدیر صدابرداری: حمید سلیمانزاده منفرد، مدیر تصویربرداری: احسان اسکندری، طراح گریم: حسین اردستانی، مدیر تدارکات و دستیار تولید: میثم اکرمیه، گروه کارگردانی: عبدا... رفیعی، بهاره راستگو، منشی صحنه: مریم مرادی، حمل و نقل و دستیار تدارکات: محسن ناصری، دستیار لباس: افسانه براتیان، دستیار صحنه: شهروز صیادی و مشاور رسانه‌ای: هادی داداشی.

قاسمی جامی پشت دوربین فیلم «سکسکه»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر