کد خبر: 626733 A

فیلم سینمایی «کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی در بخش اصلی پنجمین جشنواره‌ی فیلم «چشم انداز ایران» در کلن به نمایش درمی‌آید.

به گزارش ایلنا، جشنواره «چشم انداز ایران» به همت امین فرزانه فر از سال ۲۰۱۳ درتلاش است که ابعاد متفاوت سینمای ایران را برای تماشاگران آلمانی و همچنین ایرانیان مقیم خارج از ایران به نمایش بگذارد. این جشنواره در جدیدترین دوره‌ی خود به دو موضوع مهم خواهد پرداخت: سی امین سالگرد بمباران شیمیایی شهر حلبچه و پروژه کارستان که به کارآفرینان ایران می‌پردازد.

فیلم سینمایی «کوپال» که هم اکنون در گروه هنروتجربه در حال اکران می‌باشد، روز یکشنبه 3 ژوئن (13 خرداد) در بخش اصلی این جشنواره به نمایش گذاشته می‌شود. تمام آثار ایرانی که در این جشنواره به نمایش درمی‌آیند عبارتند از:

24 فریم (عباس کیارستمی)، وارونگی (بهنام بهزادی)، کوپال (کاظم ملایی)، مفت آباد (پژمان تیمورتاش)، خاطراتی برای تمام فصول (مصطفی رزاق کریمی)، پازلی‌ها (مهدی گنجی)، مادر زمین (مهناز افضلی)، زمناکو (مهدی قربان پور)، شاعران زندگی (شیرین برق نورد)، قصه بولوار (داوود اشرفی)، فوق ماراتن (سعید کشاورزی)، عروسی: یک فیلم (محمدرضا فرزادی)، این پیکان (شاهین آرمین، سهراب دریا بندری)، یک موسیقیدان فرانسوی در دربار قاجار (مهران پورمندان).

پنجمین جشنواره فیلم «چشم انداز ایران» از 31 می تا 3 ژوئن، برابر با 10 تا 13 خرداد 97 در شهر کلن آلمان برگزار می‌شود.

نمایش «کوپال» در پنجمین جشنواره فیلم «چشم انداز ایران»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر