کد خبر: 625570 A

«بازگشت به رویاپردازی» در سبک جز/ فیوژن در قالب 9 قطعه توسط شرکت شید ریکوردز در آمریکا، به صورت دیجیتال منتشر می‌شود.

به گزارش ایلنا، آلبوم «بازگشت به رویاپردازى» اثر مشترک محمد شعبانى، (نوازنده پرکاشن) و آرمین مرشد، (آهنگساز و نوارنده گیتار) به صورت فیزیکی در ایران و به صورت دیجیتال در آمریکا منتشر می‌شود.

«بازگشت به رویاپردازى» در راستاى فرهنگ‌سازى شنیدارى و جریان‌سازى درستِ موسیقى سبک جَز/ فیوژن، بعد از دو سال کار مدام، توسط شرکت شید ریکوردز در آمریکا، به صورت دیجیتال منتشر می‌شود.

هر 9 قطعه این آلبوم به صورت اینسترومنتال (بدون کلام) است؛ به جز دو قطعه، که با صدای تیاگو موراعس (Tiago Moraes)، خواننده مهمان از برزیل و باربد بکان (Barbad Bakaan )، وکال از ایران، با شعر آرمین مرشد همراه شده است.

جنس و رنگ صوتى آلبوم «بازگشت به رویاپردازى» با استفاده از دو ساز گیتار و پرکاشن با آهنگسازى و تنظیم آرمین مرشد و محمد شعبانى و به تهیه‌کنندگى هر دوی این هنرمندان، تولید شده است و دیگر سازهاى این آلبوم، به‌عنوان نوازنده مهمان در بخش اکومپانیمان یا سولو (تک‌نوازی) همکارى داشته‌اند.

قطعه نخست آلبوم «بازگشت به رویاپردازى» تحت عنوان «پروانه» (Butterfly) امروز سه‌شنبه، 22 می 2018 (اول خرداد 1397) در بیش از 80 پلاتفورم‌ معتبر موسیقی در آمریکا پخش شد.

آلبوم جز/ فیوژن اینسترومنتال بازگشت به رویاپردازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر