کد خبر: 625060 A

با رأی اعضای شورای صنفی نمایش محسن امیریوسفی به عنوان رئیس و سیدمحمود رضوی به عنوان نائب‌رئیس شورای صنفی نمایش تعیین شدند.

غلامرضا فرجی (سخنگوی شورای صنفی نمایش) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به جلسه امروز این شورا گفت: در این جلسه قرارداد نمایش فیلم شماره 17 سهیلا کارگردانی محمود غفاری بعد از پایان اکران فیلم خوک در پردیس سینمایی کورش، قرارداد فیلم ناخواسته در پردیس سینمایی زندگی بعد از پایان نمایش فیلم جشن دلتنگی ثبت شد اما نمایش فیلم جشن دلتنگی همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: همچنین پخش مسابقات فوتبال در سالن‌های سینما مصوب شد اما چگونگی اجرای آن و قیمت بلیت‌ها و همچنین اخذ نظر صاحبان آثار در هفته آینده اعلام می‌شود.

فرجی ادامه داد: در جلسه امروز انتخابات برگزار شد و محسن امیریوسفی به عنوان رئیس، سیدمحمود رضوی به عنوان نائب رئیس و غلامرضا فرجی به عنوان سخنگو با رأی اعضا انتخاب شدند.

وی درباره میزان فروش اردیبهشت سال 97 گفت: میزان فروش فیلم‌ها در اردیبهشت سال 97 نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش خوبی داشته است. فروش فیلم‌ها در اردیبهشت سال 96، 17 میلیارد تومان و در اردیبهشت سال 97، 26 میلیارد و 500 میلیون تومان بوده است.

محسن امیریوسفی ریئس شورای صنفی نمایش شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر