کد خبر: 624760 A

یحیی دهقانی می‌گوید: پرداختی‌های نمایشگاه در حال حاضر در اختیار ارشاد است و احتمال دارد بعدا بخشی از درآمد کمیته تبلیغات در اختیار صنف قرار بگیرد. در این‌صورت معاون فرهنگی پس از اتمام حساب و کتاب‌ها درباره آن تصمیم می‌گیرد.

یحیی دهقانی (معاون اجرایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره آخرین وضعیت پرداخت تعهدات کمیته تبلیغات و در پاسخ به این پرسش که آیا کمیته مذکور توانسته علاوه بر تسویه مبلغ مورد تعهد درآمدی هم برای نمایشگاه کسب کند، گفت: نمایشگاه در ارتباط با کمیته تبلیغات با وزرات ارشاد و موسسه نمایشگاه مبلغ ۴ میلیارد تومان را قرارداد بسته بود که براساس آن تفاهم شده این کمیته با مدیریت آقای داوودی‌پور باید ۴ میلیارد تومان از درآمد تبلیغات را به نمایشگاه پرداخت کند. منتها پول نمایشگاه درحال حاضر در اختیار ارشاد است و احتمال هم دارد بعدا بخشی از درآمد کمیته تبلیغات را در ختیار صنف بگذارد که باید معاون فرهنگی پس از اتمام حساب و کتاب‌ها درباره آن تصمیم بگیرد.

او ادامه داد: این مسئله هنوز قطعی نشده چون مبالغی از چک‌ها هنوز وصول نشده و تاریخ‌شان مربوط به خردادماه و تیرماه است. مبلغ ۴ میلیارد تومان چک از سوی مدیر کمینه تبلیغات به موسسه نمایشگاه‌ها داده شده که بخش اصلی این مبلغ وصول شده و میزان باقی‌مانده هم با وصول چک‌هایی که بابت سفارش تبلیغات دریافت شده محقق می‌شود.

یحیی دهقانی سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر