کد خبر: 623096 A

در گردهمایی مدیران روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از مهدی بابایی تهیه کننده مجموعه مستند «غوغای بی هیاهو» تقدیر شد.

به گزارش ایلنا،در این مراسم ضمن تجلیل از عوامل مستند «غوغای بی هیاهو»؛ تهیه کننده این مجموعه از مدیران روابط عمومی استان‌های مختلف بابت همکاری در ساخت 13 قسمت نخست این مستند تشکر و عنوان کرد هر قسمت از این مستند قابلیت حضور در جشنواره‌های داخلی و خارجی را دارد و در حال حاضر نیز در چندین جشنواره داخلی و خارجی شرکت کرده است.

این سری مستند  با تکیه بر روایاتی ساده و پر امید، تلاش می‌کند تا به مدرسه‌هایی در مناطق محروم سفر کند. مدارسی که با وجود مشکلات عدیده در روستا، حتی با تعداد کمی دانش آموز همچنان پابرجا بوده و به  فعالیت خود ادامه می‌دهند.

این مجموعه که هر قسمت از آن یک نام ویژه دارد در پی دمیدن روحیه تلاش و کوشش به جامعه است و سعی دارد قابی باشد برای نشان دادن جایگاه معلم به عنوان فردی فداکار که نماد این غوغای بی هیاهوست و دانش آموزانی که با تمام سختی‌هایی که دارند به دنبال تحقق آمال و آرزوهایشان قدم بر می‌دارند. همچنین این برنامه به دور از پرگویی و با انتخاب تصاویری بکر از زندگی روستایی و بومی مناطق مختلف ایران، روایت‌هایی جذاب را تدارک دیده است.

«غوغای بی هیاهو» کاری است از گروه اجتماعی فرهنگی به تهیه کنندگی مهدی بابایی که پنجشنبه‌ها ساعت 17:40 از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

 

 

شبکه دو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر