کد خبر: 622730 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

تهیه‌کننده فیلم «مینی‌بوس» سوءاستفاده گروهی از عکس‌های این فیلم برای تخریب چهره خوزستان را محکوم و از پیگیری قضایی این مساله خبر داد.

کامران مجیدی (تهیه‌کننده سینما) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به فعالیت گروهی در فضای مجازی با هدف تخریب چهره خوزستان و تمامیت ارضی کشور گفت: فیلم کوتاهی به نام «مینی‌بوس» به کارگردانی ابوذر حیدری و تهیه‌کنندگی من در شهرهای آبادان، خرمشهر و شادگان و با حضور 60 بازیگر و هنرور ساخته شد.

وی ادامه داد: این فیلم درباره اربعین حسینی و مراسم‌های این روز است و ما برای نشان دادن بخش‌هایی از واقعیت نیاز به صحنه‌سازی‌ها و بازسازی صحنه‌ها داشتیم و در برخی از این صحنه‌ها از عکس صدام حسین، حاکم سابق کشور عراق استفاده شده است.

مجیدی ادامه داد: متاسفانه گروهی با سوءاستفاده از این عکس‌ها و انتشار آنها در فضای مجازی قصد دارند نشان دهند که بخشی از مردم خوزستان طرفدار رژیم بعث و صدام حسین هستند.

وی با محکوم کردن فعالیت این گروه ادامه داد: قطعا این مساله را پیگیری قضایی خواهیم کرد و به زودی با کامل شدن مراحل کامل فیلم و آماده شدن آن برای نمایش، خط بطلانی بر  شیطنت‌های برخی گروه‌های معاند خواهیم کشید.

صدام حسین خوزستان تکذیب یک دروغ‌پردازی سینمایی در فضای مجازی درباره خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر