کد خبر: 622523 A

نهمین دوره‌ی کارگاه‌های تخصصی نمایش‌نامه‌نویسی موسسه اکبر رادی با همکاری موسسه‌ افرا مانا و تماشاخانه دیوار چهارم و با تمرکز بر روایت‌شناسی در نمایش‌نا‌مه‌نویسی از ۲۹ خرداد تا یکم تیر ۹۷ برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، در نهمین دوره کارگاه‌های تخصصی نمایش‌نا‌مه‌نویسی این موسسه به ترتیب ساعت و روزهای برگزاری کارگاه‌ها، سعید اسدی موضوع زمان و ساختار روایت نمایشی، ایوب آقاخانی موضوع شخصیت به عنوان روایت‌گر،  محمد رحمانیان با موضوع روایت به مثابه ابزاری برای گفت‌وگو، بهزاد صدیقی موضوع شیوه‌های روایت‌پردازی نمایشی، پرستو محبی موضوع کارکرد روایت‌گر در نمایش‌نا‌مه‌نویسی، چیستا یثربی موضوع نقش راوی در روایت‌های نمایشی، حسین کیانی موضوع عنصر تعلیق در روایت دراماتیک و رامتین شهبازی موضوع ساختارشناسی روایت در نمایش‌نا‌مه‌نویسی را با این عناوین هشت‌گانه روایت‌شناسی در نمایش‌نا‌مه‌نویسی تدریس می‌کنند.

نهمین دوره کارگاه نمایش‌نامه‌نویسی موسسه اکبر رادی از روز  سه‌شنبه ۲۹ خردادماه ۹۷ تا روز جمعه یکم تیرماه ۹۷ از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲۰:۱۵ طی چهار روز برگزار‌ می‌شود و هنرجویانی که با موفقیت این دوره را به پایان برسانند، گواهی‌نامه رسمی پایان دوره را دریافت می‌کنند.

علاقه‌مندان به آموزش نمایش‌نامه‌نویسی برای شرکت  و ثبت‌نام در کارگاه‌های کوتاه‌مدت موسسه اکبر رادی می‌توانند به نشانی تماشاخانه دیوار چهارم واقع در میدان فلسطین، خیابان طالقانی غربی، بین خیابان سرپرست و خیابان فریمان، شماره ی ۵۴۲، واحد آموزش مراجعه کنند یا برای اطلاعات بیش‌تر با شماره تلفن‌ ۶۶۴۰۹۲۱۳ و ۶۶۴۰۴۱۴۱  و ۰۹۳۷۳۵۱۲۵۲۵ تماس بگیرند.

در این دوره هم‌چون دوره‌های پیشین از هنرجویان این کارگاه‌ها برای هر درس به صورت جداگانه ثبت‌نام نمی‌شود و به هنرجویانی که در کارگاه‌های قبلی این موسسه شرکت کرده باشند، تخفیف ویژه‌ای داده می‌شود.

شماره تلفن فلسطین نمایش کارگاه موسسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر