کد خبر: 621624 A

رئیس سازمان حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مطرح کرد:

سردار کارگر می‌گوید: نمایشگاه کتاب تهران چه از نظر کمی و چه کیفی در دنیا بی‌نظیر است. حتی در نمایشگاه کتاب فرانکفورت نیز این حجم از بازدیدکننده و ناشر را نداریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار بهمن کارگر (رئیس سازمان حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس) صبح امروز (شنبه 22 اردیبهشت ماه) در حاشیه بازدید از سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره اهمیت این رویداد فرهنگی گفت: این نمایشگاه باعث می‌شود مردم کتاب‌های متنوع را ببینند و از تازه‌های نشر در همه حوزه‌ها مطلع شوند. اینکه تمام محصولات حوزه نشر یک جا جمع می‌شود اتفاق بسیار خوبی است و خودش یک مزیت محسوب می‌‌شود. همچنین باعث می‌شود یک رقابت سالم بین ناشران شکل بگیرد تا از نظر کمی و کیفی تولیدات کتاب خود را بهبود ببخشند و روزبه‌روز کتاب بهتری برای عرضه منتشر کنند.

سردار کارگر افزود: نمایشگاه کتاب تهران چه از نظر کمی و چه کیفی در دنیا بی‌نظیر است. حتی در  نمایشگاه کتاب فرانکفورت نیز این حجم از بازدیدکننده و ناشر را نداریم و امسال نیز 20 درصد افزایش داشته است.

مدیر سازمان حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس درباره حضور نشر دفاع مقدس در حوزه‌های بین‌المللی گفت: در حال حاضر هم حوزه دفاع مقدس در بعد بین‌المللی حضور دارد و یکسری از کارها را نیز در این بخش خودمان برعهده گرفته‌ایم و فعالیت‌های خوبی هم داشته‌ایم اما باید به سمت عالی شدن پیش برویم. نمایشگاه نشان می‌دهد که با وجود مسائل اقتصادی و فشار مالی روی مردم همچنان کتاب برایشان اهمیت دارد.

نمایشگاه کتاب سردار بهمن کارگر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر