کد خبر: 618291 A

معاون هنری ارشاد:

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با وزیر فرهنگ و اطلاع رسانی صربستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایلنا، وزیر فرهنگ و اطلاع‌رسانی صربستان با استقبال معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وارد تهران شد.

سیدمجتبی حسینی (معاون امور هنری) روز گذشته به نمایندگی از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از وزیر فرهنگ و اطلاع رسانی صربستان در فرودگاه امام خمینی (ره) استقبال کرد.

حسینی ضمن خوشامدگویی به ولادان ووکسوساولیوویچ (وزیر فرهنگ و اطلاع رسانی صربستان)، فرهنگ و هنر را زبان و بستر مناسبی برای تعمیق روابط دو کشور خواند.

معاون امور هنری با قدردانی از وزیر فرهنگ صربستان برای حضور در سی امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: ارتباط اهالی فرهنگ و هنر و تقویت گردشگری بین دو کشور جمهوری اسلامی ایران و صربستان در معرفی بیشتر دو کشور به یکدیگر، موثر است.  

وزیر فرهنگ و اطلاع رسانی صربستان به همراه هیأتی برای سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به ایران سفر کرده است که در این سفر با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشورمان نیز دیدار می‌کند. همچنین حضور در افتتاحیه سی‌امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران و افتتاح غرفه کتاب صربستان از برنامه‌های دیگر وزیر فرهنگ و اطلاع رسانی صربستان است. امضای تفاهم‌نامه بین کتابخانه‌های ملی جمهوری اسلامی ایران و صربستان و اجرای برنامه فرهنگی صربستان در باغ کتاب تهران از برنامه‌های دیگر وزیر فرهنگ و هیأتی فرهنگی کشور صربستان در این سفر است.

روابط ایران و صربستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر